Samsun'da öğrencilerin sıra arkadaşı ‘Duman’ herkesin gönlünü fethediyor! İşte en sevdiği ders Samsun'da öğrencilerin sıra arkadaşı ‘Duman’ herkesin gönlünü fethediyor! İşte en sevdiği ders

SAMSUN TEKKEKÖY'DE ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Tekkeköy Belediyesi ekipleri, ilçede çalışmaları devam eden bisiklet yolunun genişletme, zemin sıkılaştırma, alt yapı ve malzeme serim çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

BAŞKAN TOGAR ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Başkan Togar, bisiklet yolundaki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Tekkeköy’ümüze değer katacak çalışmalara devam ediyor ve ilçemize olan sevdamız ile birlikte vatandaşlarımıza gelecekte daha iyi bir yaşam ortamı sağlamak için işimizi severek yapıyoruz. Bu çalışmaların ışığında bisiklet yolumuzun çevresinde araçlarımızın kullanacağı güzergahların bisiklet yolumuzun kalitesine uygun bir hale getirilmesi için devam etmekte olan genişletme, zemin sıkılaştırma, altyapı ve malzeme serim çalışmaları ile birlikte yolumuzu üst yapı çalışmalarına aralıksız bir şekilde hazırlıyoruz."

Nedim AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.