Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 3 Eylül'de meydana gelen sel felaketinde Asarağaç Mahallesi'nde bozulan yolların onarılması ve yaşanan heyelandan dolayı kapanan yolların açılması için çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü söyledi.

ARALIKSIZ ÇALIŞMA

Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Asarağaç Mahallemizde yoğun yağışlar sebebiyle bozulan yolların onarılması, yaşanan heyelan ve toprak kaymasından dolayı kapanan yolların tekrardan işlevsel hale getirilmesi için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyetlerini giderebilmek adına tüm bölgelerimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz."

ULAŞIM AĞI GÜÇLENİYOR

Togar ayrıca, ilçede yol yapım çalışmalarının da devam ettiğini belirterek, "Tükenmeyen çalışma azmimiz ve Tekkeköy sevdamız ile birlikte alanın yapısına göre yapılan yollarımızla ulaşım ağımızı güçlendirmeye devam ediyoruz.  Bu çalışmalarımızın ışığında Erenköy Mahallemizde malzeme serim işlemleri çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için" ifadelerine yer verdi.

Samsun’da nerede kan bağışı yapılıyor? Kızılay kan verme yerleri 30 Kasım Perşembe Samsun’da nerede kan bağışı yapılıyor? Kızılay kan verme yerleri 30 Kasım Perşembe

ELVAN İLHAN 

 SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.