doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Tekkeköy Belediyesi’nden Eğitime Şartsız Destek

tekkekoyden-egitime-sartsiz-destek-2810
Daha Fazla Göster

Tekkeköy Belediyesi’nden Eğitime Şartsız Destek Tekkeköy Belediyesi, ilçede LGS Sınavına hazırlanan öğrencilerin deneme sınavlarının düzenli olarak yapılmasını sağlıyor

Tekkeköy Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde LGS’ye hazırlanan öğrencilerin sınavlarının düzenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Başkan Togar, “Geleceğimizin teminatı evlatlarımızın her zaman yanlarındayız” dedi.

WhatsApp Image 2021 10 28 at 16.02.05 Ana Manşet

HER AN ÖĞRENCİLERİN YANINDA

Tekkeköy Belediyesi’nin farklı noktalarındaki okullara yardımlarına aralıksız devam ediyor. Okulların boyası, tadilatı, bahçelerinin düzenlenmesi, istinat duvarlarının yapılması, okul bahçelerinin çit ile çevrilmesi ile öğrencilere kırtasiye yardımı gibi daha bir çok konuda eğitime desteği sürüyor.

WhatsApp Image 2021 10 28 at 15.59.47 Ana Manşet

YARINLARIN SAHİPLERİ

Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunu belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Eğitime farklı alanlardaki desteklerimizin yanında aydınlık yarınlarımızın asıl sahibi evlatlarımızı geleceğe hazırlamak, önlerindeki zorlu sınav sürecinde yanlarında olmak için LGS’ye hazırlanan 8. sınıf öğrencilerimizin deneme sınavlarını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle iş birliği içerisinde düzenli olarak yapmaya devam ediyoruz. Geleceğimizin teminatı evlatlarımızın her zaman yanlarındayız” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 10 28 at 15.59.46 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir