Tekkeköy Belediye Meclisi Şubat Ayı İlk Toplantısı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar yönetiminde Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. 4 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda 2 madde kabul edilirken, 2 madde görüşülmek üzere komisyonlara havale edildi.

EK KAMULAŞTIRMA TEKLİFİ OYLARLA KABUL EDİLDİ

Bir önceki meclis karar özetinin okunarak oylanmasıyla başlayan meclis toplantısında, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün Gelemen Lojistik Merkez ile Tekkeköy Lojistik Merkez Arası Demiryolu Bağlantı Projesi kapsamında ek kamulaştırma ile ilgili teklifi oylanarak kabul edildi.

Ramazan Bereketi 28 Mart Salı Ramazan Bereketi 28 Mart Salı

KREDİ TALEP EDİLMESİ GÜNDEME GELDİ

Toplantıda Fen İşler Müdürlüğü’nün ilçe sınırları içerisinde imar yolu açılması ile yapımı, mevcut yolların bakımı ve onarımlarının yapılması ve diğer belediye hizmetleri için gerekli olan taşıt ve iş makinelerinin alınması için İller Bankası’ndan kredi talep edilmesi teklifi de gündeme geldi. 3 adet damperli kamyon, 1 adet paletli ekskavatör, 1 adet 13-250 kırıcı, 3 adet loder, 3 adet silindir, 1 adet mini yükleyici, 2 adet greyder, 1 adet lastikli yükleyici ve 1 adet lastikli forklift olmak üzere toplam 16 taşıt ve iş makinesini içeren teklif görüşülmek üzere komisyona havale edildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.