Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Yaklaşık bir asırlık yerleşim alanı olan İstiklal Mahallemiz, tarihinin en kapsamlı çalışmalarının ardından çözüme kavuşmayı bekleyen mezarlık yeri problemini de çözerek bir eksikliği daha ortadan kaldırıyoruz" dedi.

Farkında mısınız? 6 Aralık Çarşamba günü Kanal S'de Farkında mısınız? 6 Aralık Çarşamba günü Kanal S'de

EKSİKLİK ORTADAN KALDIRILDI

Togar, son dönemde ilçenin dört bir yanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor. Bu kapsamda İstiklal Mahallesi'ndeki mezarlık yeri problemini de çözdüklerini duyuran Togar, bir eksikliği daha ortadan kaldırdıklarını söyledi.

SORU İŞARETLERİ KALKACAK

Togar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yaklaşık bir asırlık yerleşim alanı olan İstiklal Mahallemiz, tarihinin en kapsamlı çalışmalarının ardından çözüme kavuşmayı bekleyen mezarlık yeri problemini de çözerek, bir eksikliği daha ortadan kaldırıyoruz. 
Mezarlık yerimizin hemen yanı başına kadar gelen tüm yollarımızın alt yapı ve üst yapı çalışmalarını tamamladık. Yollarımızı parke döşeyip ulaşımını da tam anlamıyla sağlamış bulunmaktayız. Tüm bu çalışmaların ardından mahallemizdeki mezarlık yerini de hazırlamak bize nasip oldu. Bu görevi de layıkıyla tamamlayıp vatandaşlarımızın mahallemiz ile ilgili aklındaki tüm soru işaretlerini kaldırmış olacağız. Bugün de ölçümleri yapılan alandaki son işlemlerimizin ardından mezarlık sorunu tamamen ortadan kaldırmış olacağız" ifadelerine yer verdi.

ELVAN İLHAN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.