Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Cumhuriyet’imizin 100. yılını tüm ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de farklı ve unutulmaz etkinliklerle coşkulu bir şekilde kutlayacağız" dedi.

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu Samsun'a geliyor Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu Samsun'a geliyor

ETKİNLİKLER KONUŞULDU

Tekkeköy Kaymakamlığı'nda gerçekleştirilen toplantıda 29 Ekim'de yapılması planlanan etkinlikler görüşüldü. toplantıya Tekkeköy Kaymakamı Dr. Polat Kara, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçe Jandarma Komutanı Ufuk Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Hanefi Kabaoğlu, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Zeki Bülbül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar, İlçe Gençlik Spor Müdürü İlkay Aydın ve birim müdürleri katıldı. 

COŞKUYLA KUTLANACAK

Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "İlçe Kaymakamlığımızda 29 Ekim'de yapılması planlanan etkinlikler konusunda istişare toplantısında bir araya geldik. Cumhuriyet’imizin 100. yılını tüm ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de farklı ve unutulmaz etkinliklerle coşkulu bir şekilde kutlayacağız."

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.