Kaymakam Kuzulu, Çerkezköy’de Açılışa Katıldı

Bosch Siemens Profilo yetkili servisi, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Gazi Osman Paşa Mahallesi Beyazsu Sokak’ta düzenlenen törenle hizmete açıldı. İşletmeciliğini Fuat Oğuz’un yaptığı iş yerinin açılışına, Çerkezköy Kaymakamı...

Kaymakam Kuzulu, Çerkezköy’de Açılışa Katıldı
Bosch Siemens Profilo yetkili servisi, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Gazi Osman Paşa Mahallesi Beyazsu Sokak’ta düzenlenen törenle hizmete açıldı. İşletmeciliğini Fuat Oğuz’un yaptığı iş yerinin açılışına, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Kapaklı Kaymakamı Aslı Aynaoğlu Kuzulu, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Çerkezköy Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak, Bosch Siemens Profilo beyaz eşya Marmara Bölge Müdürü Ertan Evirgen ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde konuşan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, hizmete açılmış olan iş yerinin, işletme sahibine ve Çerkezköy’e hayırlı olması dileklerinde bulundu. Yapılan konuşmadan sonra iş yerinin kurdelesi Belediye Başkanı Ali Ertem, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Kapaklı Kaymakamı Aslı Aynaoğlu Kuzulu ve İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak tarafından kesildi. Davetliler daha sonra hep birlikte iş yerini gezdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826