Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Terme Belediyesi Meclis Üyesi ve Terme Oto Galericiler Dernek Başkanı Ayhan Yılmaz ile Oto Galericiler Kooperatif Başkanı Osman Cengiz'le birlikte TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Mehmet Muş'a, ilçe için büyük bir öneme sahip olacak Galericiler Sitesi'nin arsa tahsisi için gösterdiği çabalardan dolayı teşekkür etti.

ÜLKE GENELİNDEKİ VİTRİNİ OLACAK

Başkan Kılıç, Ankara ziyaretleri kapsamında Yılmaz ve Cengiz'le birlikte Dr. Mehmet Muş'u TBMM'de ziyaret etti. Yıllardır süren arsa tahsisi sorununu kısa zamanda çözen Mehmet Muş'a teşekkürlerini ileten Başkan Kılıç ve beraberindekiler, ikinci el minibüs alım-satımı konusunda Türkiye’nin yaklaşık yüzde 60'ını karşılayan Terme'nin ülke genelindeki vitrini olacak Galericiler Sitesi'nin yapımının en yakın zamanda başlayacağını söyledi. 

AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Özlem Maraş SMG'de AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Özlem Maraş SMG'de

İLÇEYE VİZYON KAZANDIRACAK

Başkan Kılıç sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ifadelere yer verdi: "TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Dr. Mehmet Muş'u ziyaret ederek, İkinci el minibüs alım-satımı konusunda Türkiye’nin yaklaşık yüzde 60'ını karşılayan ilçemizin ülke genelindeki vitrini olacak Galericiler Sitesi'nin arsa tahsisi için gösterdiği çabalar için galerici esnafımız ve tüm ilçemiz adına teşekkürlerimizi ilettik. Uzun yıllardır mücadelesini verdiğimiz ve ilçemize vizyon kazandıracak olan Terme Oto Galericiler Sitesi'nin yapımı en kısa sürede başlayacak. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun."

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.