TARKAN SAMSUN'A GELİYOR 

Müzik ve eğlence dolu bir dünyayı gençlerle buluşturan Fanta Fest’te bu sene Megastar Tarkan ve Ceza sahne alacak. Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleşecek olan Fanta Fest ile gençler yazın keyfini doyasıya yaşayacak.

TARKAN SAMSUN KONSERİ NE ZAMAN? 

16 yılda yaklaşık 7 milyon seyirciyle ünlü sanatçıları bir araya getiren Türkiye’nin en büyük gezici müzik festivali Fanta Fest’te bu yıl Tarkan ve Ceza sahne alacak.

7 AĞUSTOS'TA SAHNE ALACAK

Gençlerle festival kültürünü buluşturmayı hedefleyen Fanta Fest, 1 Ağustos’ta İstanbul’da başlayacak ve sonrasında Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep ve Samsun'a konuk olacak. Tarkan Samsun konseri 7 Ağustos'ta Batıpark'ta olacak.

TARKAN SAMSUN BİLETİ NEREDEN ALINIR? 

Daha Daha uygulamasında biriktirilen 2 bin Fanta puanla, uygulamadan biletini edinen herkese açık olan Fanta Fest; müzik, eğlence ve atıştırmalık dünyasını gençlerle interaktif şekilde buluşturacak. Fanta Fest’in bu seneki biletleri, eş zamanlı olarak Mobilet uygulamasında da ilerleyen günlerde satışa sunulacak. Festivalin kesin tarihleri, detaylar, katılım şartları ve program ilerleyen günlerde açıklanacak.

Samsun'da bunaltıcı sıcak! Nem oranı yüzde 80'i bulacak Samsun'da bunaltıcı sıcak! Nem oranı yüzde 80'i bulacak

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: ELVAN İLHAN