Taraftardan Büyükşehir’e tepki

Taraftardan Büyükşehir'e tepki
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Taraftardan Büyükşehir’e tepki Samsunspor’un maçının olduğu bugünde SAMULAŞ tarafından tramvayların 16.00’dan sonra sadece Belediye Evleri’ne kadar çalışacağının duyurulması Kırmızı Beyazlı taraftarların tepkisini çekti. Öte yandan Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir hizmet aracının arkasında Trabzonspor takımının logosunun bulunması da taraftarın tepkisini bir kat daha artırdı.

 

GÜZERGAH DEĞİŞTİ
Yılport Samsunspor taraftarı, SAMULAŞ tarafından sosyal medyada yer alan bilgilendirmeye tepki gösterdi. SAMULAŞ’ın aktardığı bilgide, “Tramvay İşletmemiz 22 Mayıs Cumartesi Günü Saat 16:00’dan Sonra Yurtlar-Belediye Evleri Arasında Hizmet Verecektir” ifadelerine yer verildi. Samsunspor maçının olduğu günde SAMULAŞ’ın tramvay güzergahı ile ilgili yapmış olduğu açıklama taraftarların tepkisi ile karşılaştı.

ae4b267c 28bb 4b62 835c 498df733a049 Ana Manşet

cac204e4 8e7a 4785 9189 8ab9365de525 Ana Manşet

setdry Ana Manşet

tgyhj Ana Manşet

RESMİ ARAÇTAKİ O TAKIMIN LOGO DİKKAT ÇEKTİ
Ayrıca sosyal medya dolaşan Büyükşehir Belediyesi’ni ait bir aracın arkasında Trabzonspor logosunun görüntülenmesi tepkiye neden oldu. Vatandaşlar, “Bu araç sahsın olsa, istediği takımı tutar ama, Samsunlulara ait bir belediyenin aracında böyle bir amblemin bulunması doğru değildir” dedi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir