Türkiye’nin önde gelen erkek giyim markalarından biri olan Süvari, Samsun Lovelet AVM'deki Fırsat Çadırı'nda takım elbiseden, gömleğe, t-shirtten trikoya, monttan pantolona binlerce ürünü uygun fiyata satışa sundu.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

2 ay boyunca Lovelet AVM Fırsat Çadırı'nda hizmet veren olan markanın ürün yalpazesi hakkında bilgi veren Lovelet AVM Süvari Mağaza Müdürü Arslan Kozak, "Süvari erkek giyim markası olarak öne çıkıyor. Takım elbise, pantolon, triko gibi erkek giyime dair, tüm bedenlerde aradığınız her şeyi Fırsat Çadırı'nda bulabilirsiniz. Her yaş grubuna uygun ürünlerimiz mevcut. Geniş ürün yelpazemizle müşterimizin hizmetindeyiz" dedi.

ÜRÜNLERİMİZİN ARKASINDAYIZ

Fırsat Çadırı'ndaki indirimler hakkında da bilgi veren Kozak şunları şöyledi:

"Fırsat Çadır'ı olduğu için daha fazla indirim yapıyoruz. Tek gömlek aldığınızda 400 lira, 3 gömlek aldığınızda 900 lira ödüyorsunuz. Yüzde 70'e varan indirimlerimiz var. Kaliteyi, uygun fiyata vatandaşlara sunuyoruz. Fırsat Çadırı'nda bulunan tüm ürünlerimiz indirimli. Gömlek, t-shirt, triko, montlar, takım elbiseler ve pantolonlarımız her yaşa ve bedene göre bulunmakta. Yazlık ve kışlık ürünlerimiz de var. Her iki sezonu da temsil edebiliyoruz. Bu indirim süresinde hedefimiz 2 ay ama belki talep ve müşteri çoğunluğuna göre uzatabiliriz. Fırsat Çadırı'na güzel başladık. Talep oldukça fazla. Süvari olarak kaliteli bir markayız. Bizleri tercih ettiklerinde marka olarak ürünlerimizin arkasındayız. Herhangi bir sorun yaşanmaz. Fiyatlarımız çok uygun. Marka olarak herkesi giydirebiliriz."

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Gamze Özatılgan Kanal S'de konuştu: "Atakum lider kent olacak" AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Gamze Özatılgan Kanal S'de konuştu: "Atakum lider kent olacak"

NEJLA KAYA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.