Hilas Otel

Çelik İnşaat

Kick Boks'a Samsun damgası

Antalya'da 14-19 ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen  Türkiye Açık kick boks Şampiyonası'nda İlkadım Belediyespor adına yarışan ve şampiyon olan Devrim Aydın, Altuğ Demir ve Yunus Erçin madalyalarını aldı.

Kick Boks'a Samsun damgası

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde düzenlenen Türkiye Açık kick boks Şampiyonasında büyükler, yıldızlar, gençler ve minikler kategorilerinde, 60 ilden yaklaşık 2 bin sporcunun katılımı ile gerçekleşen şampiyona sona erdi.

İlkadım Belediyespor çatısı altında antrenör Özgür Arlı'nın eğittiği sporcular başarılı maçlar çıkardı. Kadınlar 60 kiloda ringe çıkan Devrim Aydın, çekişmeli geçen müsabaka sonunda altın madalyayı elde eden isim oldu. Altın madalya alma başarısı gösteren diğer iki sporcu ise 71 kiloda Altuğ Demir olurken 63,5 kiloda Yunus Erçin oldu. Kazandıkları başarı ile ringleri sallayan Samsun'lu sporcular aldıkları madalyalar ile Samsun'a Türkiye şampiyonu olarak döndü. Başarılı bir Şampiyona geçirdiklerini dile getiren antrenör Özgür Arlı, çok çalıştıklarını ve emeklerinin karşılığını aldıklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER