Ceren’in Hedefi Olimpiyatlar

Ankara’da yapılan Uluslararası Taekwondo Şampiyonası’nda 46 kiloda ikinci olan Diyarbakırlı Ceren Bingöm, arka arkaya katılacağı olimpiyatlarda başarılı olmak istiyor.Şubat ayında Antalya ve Almanya’nın Hamburg şehrinde yapılacak olimpiyat...

Ceren’in Hedefi Olimpiyatlar
banner1314
Ankara’da yapılan Uluslararası Taekwondo Şampiyonası’nda 46 kiloda ikinci olan Diyarbakırlı Ceren Bingöm, arka arkaya katılacağı olimpiyatlarda başarılı olmak istiyor.
Şubat ayında Antalya ve Almanya’nın Hamburg şehrinde yapılacak olimpiyat düzeyindeki şampiyonalara hazırlanan Ceren, madalyalarla dönmeyi hedefliyor. Ceren’in bugünlere gelmesinde pay sahibi olan antrenör İbrahim Ufuk Ertaş, Ceren’in son yıllarda kazandığı başarılarla gelecek için büyük güven verdiğini söyledi. Ertaş, "Ceren, bu branşın altın kızı haline geldi. Elde ettiği başarılarla hem kendi kariyerinde önemli bir noktaya geldi, hem de bu branşta yüzümüzü her zaman güldüren bir sporcu oldu. Bunu olimpiyatlarda da başarılı olarak devam ettireceğine inanıyoruz. Bu kapsamda sıkı ve moralli bir şekilde çalışmaya devam ediyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312