banner1160

Büyük Derbiye İzmir’de De İlgi Yoğundu

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında oynanan Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşması büyük ilgi gördü. Taraftarların gerek tribünde gerekse ekranları başında hop oturup hop kaldıran büyük heyecana yurdun her yerinde olduğu gibi İzmir’de...

Büyük Derbiye İzmir’de De İlgi Yoğundu
Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında oynanan Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşması büyük ilgi gördü. Taraftarların gerek tribünde gerekse ekranları başında hop oturup hop kaldıran büyük heyecana yurdun her yerinde olduğu gibi İzmir’de de ilgi büyüktü.

İzmir’in her yerinde kafe ve barlarda yoğun ilgiyle izlenen müthiş rekabet renkli görüntülere de sahne oldu. Özellikle Alsancak ve Kordon boyunda yoğun ilgiyle izlenen derbi, ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının dostluk havasında ve bir arada geçtiği görüntülere sahne oldu. Aynı masada oturan Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının yanı sıra, aynı aileden farklı renklere gönül vermiş izleyiciler de yer aldı. Masalarda yer yer atışmalar da mevcuttu.

Ezeli rakipler Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kıran kırana geçen mücadelesinde karşılaşmanın galibi Fenerbahçe oldu. Kadıköy’de maç kazanamama geleneğini sürdüren Galatasaray taraftarlarında üzüntü hakim olurken maçın kazananı Fenerbahçe taraftarları coşku içinde sevinç gösterileri yaptılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165