banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Bakan Kasapoğlu: Net bir tarih yok

banner1357

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu açıklamalarda bulundu. Liglerin ne zaman başlayacağı sorusuna Bakan Kasapoğlu “Net tarih şu an için belli değil” dedi

SPOR 30.03.2020, 12:52
Bakan Kasapoğlu: Net bir tarih yok
banner1353
banner1375

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasaboğlu A Haber canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Liglerin ne zaman başlayacağız sorusuna Bakan Kasapoğlu "net tarih şu an için belli değil" dedi. Bakan Kasapoğlu, "Bu günleri elbette aşacağız. Sporcularımızdan örnek tavır ve tutumlar görüyoruz. Bu bizi bir dayanışma ruhuyla ayakta tuttu. Fatih hocayla görüştüm. Abdurrahim ve Göksel beyle de görüştüm. İnşallah her biri de en güçlü şekilde dönecektir. Sağlık durumları her geçen gün iyiye gidiyor"dedi. 

PLAY-OFF SİSTEMİ OLACAK MI?

Şu günlerde en önemli konunun sağlıklı bir duruma gelmenin altını çizen Kasapoğlu, ''Açıkcası şuan Play-Off tartışılan bir konu gedğil. Şu günlerde en önemli konu sağlık. İnşallah bu günleri aşacağız. Elbette spor rekabetle, taraftarla, centilmen anlayışı ile güzel. Biliyorsunuz ülkemizde çok ciddi bir yükseliş var.'' ifadelerini kullandı.

HER ALANDA İDDİALIYIZ

Voleybolcularımızın yükselişi, bireysel sporlardaki yükselişimiz, olimpiyatlara yönetilk sağlıklı ilerleyimişiz... Her alanda iddialı olan sporcularımız ilerleyişini sürdürecek. Bakanlık olarak her türlü katkımız devam edecek. Sporu ve sporcuyu bu zor günlerin sonrasında yeniden daha yukarılara çıkarmak tek gayemiz. Bunu da dayanışma ve birbirimize destek vererek yapabiliriz.


 

Yorumlar (0)