banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Anakentspor Ladik'te

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, Ladik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde söyleşi düzenledi. Başantrenör Erdem Işık, eğitim ile sporun bir arada devam edebileceğini ifade etti

SPOR 20.02.2019, 17:26
Anakentspor Ladik'te
banner1353
banner1375

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde (TB2L) mücadele eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, okulun öğrencilerinden kendilerine gelen teklifi geri çevirmeyerek, Ladik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde söyleşi düzenledi. Kırmızı-Beyazlı kulübün Başantrenörü Erdem Işık ve oyuncuları, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Spor ile eğitimin bir arada devam edebileceğini söyleyen Erdem Işık, “Takımımızdaki sporcuların arasında üniversitesi eğitimi tamamlayanlar var ve şu anda üniversitede eğitimi sürdüren basketbolcularımız da var. Eğitim ile spor bir arada devam edebilir. Hatta sporun, eğitim hayatına olumlu yönde etki ettiğini düşünüyorum” diye konuştu. 

ÖĞRENCİLERİ MAÇA DAVET ETTİLER
Basketbolcularda kendilerine yöneltilen soruları cevaplayarak, okula davet edildikleri için mutlu olduklarını söylediler. Söyleşi sonunda Okul Müdürü Hasan Natır’a imzalı basketbol topu ve kulübün forması hediye edildi. Başantrenör Erdem Işık ve basketbolcular, bu hafta sonu cumartesi günü Haliliye Belediyespor ile oynayacakları maça okuldaki öğretmenleri ve öğrencileri davet ettiler. 
 

Yorumlar (0)