Uzman Anahtar Doğa Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakatları Ne Zaman? 15 Bin Ek Atama Mülakat Tarihleri…

featured

Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakatları Ne Zaman? 15 Bin Ek Atama Mülakat Tarihleri… Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri açıklaması sonrası adaylar sözlü sınavlara hangi merkezlerde gireceklerini öğrendiler

sozlesmeli ogretmenlik mulakatlari ne zaman 15 bin ek atama mulakat tarihleri 5913 Güncel

MEB atama takviminde mülakat tarihleri ile ilgili detayları paylaşmıştı. Peki, 15 bin ek atama için sözleşmeli öğretmenlik mülakatları ne zaman yapılacak?

MEB bünyesinde görev almak isteyen adayların merakla beklediği mülakat yerleri e devlet üzerinden açıklandı. Sözlü sınav merkezi ilanının ardından adaylar mülakatlar için geri sayıma başladı. Peki, sözlü sınavlar hangi tarihte yapılacak?

MÜLAKAT YERİ ÖĞRENME İÇİN TIKLAYINIZ…

EK ATAMA SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK MÜLAKATLARI NE ZAMAN?

Sözlü sınavlar ise 12-27 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak. Sözlü sınav sonuçlarının da açıklanmasının ardından adayların tercihlerde kullanacakları esas puanları netleşmiş olacak. Daha sonra tercih yapmaya hak kazanan adaylar açık pozisyonlar için görev alacakları okul tercihi yapacaklar. Mülakatlar sonucunda oluşan puana göre öğretmenlerin tercihleri arasında atamaları yapılacak. Atama sonuçları 31 Ocak 2022 tarihinde ilan edilecek. Dolayısıyla şubat ayında öğretmenlerin yeni görev yerlerinde hizmete başlamaları bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.