Soykan Yüreklere Su Serpti

Soykan Yüreklere Su Serpti
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Soykan Yüreklere Su Serpti Yılport Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan, transferler konusunda Yüksel Yıldırım önderliğinde çalışmaların başladığını belirterek, “Taraftarımızı da arkamıza alıp, bu sezon çok daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.

 

TARAFTARIMIZI BEKLİYORUZ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni sezonda tribünleri doldurmayı temenni ettiklerini belirtmişti. Bunun üzerine Yılport Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan, “Taraftarımızın olmaması takımımızda olumsuzluklara neden olmuştu. Taraftarın tribünde olmasından pozitif anlamda en çok etkilenecek takımlardan biriyiz. Biz de herkes gibi heyecanla taraftarımızı yeni sezonda tribünlerde görmeyi bekliyoruz. Kulüp olarak elimizden gelen tedbiri alacağız. İnşallah tribünler seyirciye açılacak beklentimiz o. 12. adam dediğimiz taraftarımızı da arkamıza alarak, bu sezon çok daha iyi yerlere geleceğiz” ifadelerini kullandı.

İNCE ELEYİP SIK DOKUNUYOR
Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni sezon için haziran ayını işaret etmişti. Soykan, transferler için yönetimin ince eleyip sık dokuduğunu belirterek, “Yeni sezon öncesi takımımızda sözleşmesi biten 15 futbolcu var. Vaktimiz de var. Hem onlarla hem de yeni transferlerle ilgili yetkili, işinin ehli kişilerle beraber Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın önderliğinde çalışmalar başladı. Herkes bir isim söylüyor. Şu an netleşmiş bir durum yok. Her anlamda takımın geleceği için ince eleyip sık dokuyor. Kulüp olarak da hepsini duyuracağız. Samsunspor’a herkes gelmek istiyor. Başkanımız Yüksel Yıldırım’a ulaşabiliyorlar ama şu anda netleşmiş bir durum yok” diye konuştu.

DAHA GÜÇLÜ YÖNETİM
Son olarak Samsunspor Kulübü Derneği’nin 18 Haziran Cuma günü gerçekleşecek “Olağan seçim genel kurul” toplantısı ile ilgili konuşan Soykan, “Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Bilen önderliğinde çalışmalar yapıldı. Güzel bir yönetim kurulu ve Samsunspor A.Ş. ile beraber aynı çatıda çalışacak Yüksel Yıldırım’ın önderliğinde Samsunspor sevdalısı arkadaşlarla iyi bir yönetim oluşacak” dedi.

Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir