Mahalleli plan yapıp tacizciyi yakaladı! Mide bulandıran mesajlar

Diyarbakır’da erkek çocukları taciz ettiği iddia edilen adam, mahalleli tarafından tekme tokat dövüldü. Adam, daha sonra olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı

Mahalleli plan yapıp tacizciyi yakaladı! Mide bulandıran mesajlar
banner1139

Diyarbakır'da iddiaya göre, sosyal medyada adı Fırat E. olan adam, buradan iletişim kurduğu 4 erkek çocukla görüştü. Çocuklara ilk başta para verip elbise alan adam, iletişimini de sürdürdü. Yazışmalarına devam ederek çocuklarla cinsel ilişki kurmak istedi. 

ÖFKELİ KALABALIK TEKME TOKAT DÖVDÜ

14 yaşındaki bir çocuğun durumu mahallelilere anlatması sonrası bir grup mahalleli, adamla çocukmuş gibi mesajlaşıp yanlarına gelmelerini sağladı. Öfkeli kalabalık tarafından tekme tokat dövüldü. Öfkeli grubun arasından zorla çıkarılan şahıs, olay yerine gelen güvenlik güçlerine teslim edildi. Hastanedeki işlemlerin ardından çocuklar ve aileleri ile birlikte karakola götürüldü. 

"BUNDAN PİŞMAN OLMAZSIN"

 Yaşanan olayla ilgili İHA muhabirine açıklamalarda bulunan mahallelilerden Ramazan Akan, sokaklarında yaşayan bir çocuğun yanlarına geldiğini ve bir kişinin kendisine pis mesajlar attığını söylediğini kaydetti. Akan, “Biz de kendisine mesajlaşmaya devam etmesini ve evde kimsenin olmadığını söylemesini istedik yanımıza gelmesi için. Sokakta gördüğümüz sırada bütün mahalleli üstüne düştü ve öldüresiye dövdü. Erkek çocuğu hepsi, mesajlarda gel sana para vereyim, elbise alayım, bundan pişman olmazsın gibi yazılar vardı. Bizde buna dayanamadık ve dövdük. Daha sonra polise teslim ettik” dedi. 

"BİZE AŞKIM DİYORDU, PARA VERİYORDU"

Volkan Kaya isimli mahalleli ise, tacize uğrayan çocuğun kendi sokaklarında yaşadığını söyledi. Kaya, mesajlarda ağza alınmayacak şeyler yazdığını, şahsı yakalayıp polise teslim ettiklerini dile getirdi. 14 yaşındaki Ramazan D. isimli çocuk ise, şahsın Facebook’taki isminin Fırat E. olduğunu ifade ederek, “Gerçek ismi Servet, bize aşkım diyordu para veriyordu. Biz bunu ağabeylerimize söyledik ve buraya çağırıp polise teslim ettiler” diye konuştu. 

Kaynak:Posta

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148