banner1223

Kız arkadaşını aldatırken böyle yakaladı!

Kız arkadaşını, kendisini aldatırken yakalayan 20 yaşındaki genç, aldığı intikamla dünya gündemine oturdu

Kız arkadaşını aldatırken böyle yakaladı!
banner1227

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te akıllara durgunluk veren bir intikam hikâyesi dünya gündemine düştü... Kız arkadaşını başka bir erkekle öpüşürken yakalayan genç adam ondan akıllara durgunluk veren bir intikam aldı.

20 yaşındaki Mariano, kız arkadaşı olmadan dışarı çıktığı gece, onunla aynı partide olduğunu fark etti. Ancak ortada bir sorun vardı; kız arkadaşı başka bir erkekle birlikteydi!

Önce çok sinirlenen genç adam, olay çıkarmadı ve sadece onlarla birlikte selfie çekti. Çektiği fotoğrafın açıklamasına ise "Kız arkadaşım (şimdi eski) aynı partiye geldiğimizi fark etmedi" yazdı.

Mariano'nun yaptığı şey, bir anda tüm dünyaya yayılınca ise olanlar oldu, bir anda dünyanın konuştuğu bir intikam hikayesi haline geldi. 

Kızın ihaneti viral olup binlerce kişi tarafından paylaşılınca, Mariano daha sonra kız arkadaşının olayı açıklamaya çalışırken attığı mesajların ekran görüntüsünü de paylaştı. Mariano'nun kız arkadaşı ise fotoğraf Twitter'da paylaşılana kadar yakalandığından habersizdi.

İhanetiyle dünya gündemine oturan genç kız mesajlarda şöyle yazdı: "Çok sarhoştum ve şişko da bana çok baskı yapıyordu. Bana bir sürü şey söyledi ve olaylar oraya nasıl geldi bilmiyorum..."

Kaynak: Posta

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148