Hilas Otel

Çelik İnşaat

İstanbul'da 103 bin oy almıştı! Oğlunu işten çıkardılar...

31 Mart'ta Saadet Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Necdet Gökçınar'ın oğlunun Borsa İstanbul'daki işinden çıkarıldığı öğrenildi.

İstanbul'da 103 bin oy almıştı! Oğlunu işten çıkardılar...
banner1311

31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi'nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve 103 bin oyla seçimi 3. sırada tamamlayan Necdet Gökçınar'ın oğlunun, Borsa İstanbul'daki işine son verildiği öğrenildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İstanbul Basın Müşaviri Selim Akduman, son zamanlarda Saadet Partisi üyelerine yönelik olarak çeşitli kurumlarda mobbing uygulamaları ve işten çıkarmalar yapıldığını ifade etti. 

Alınan karar siyasi

Akduman, Gökçınar'ın oğlunun askerden döndüğü tarihte işten çıkarıldığını vurgulayarak, 'Son olarak Saadet Partisi İBB adayı Necdet Gökçınar’ın Borsa İstanbul’da uzman yardımcısı olarak çalışan oğlunun işine askerlik görevinden döndüğü 24 Nisan 2019 tarihi itibariyle son verilmiştir. Alınan bu kararın siyasi olduğu aşikardır. Bu ve buna benzer kararların hiçbiri Saadet Partilileri inandıkları yoldan geri çeviremeyecektir.' dedi. 
Performans değerlendirmesi olumluydu

Yaklaşık 3 yıldır Borsa İstanbul’da çalıştığı öğrenilen Gökçınar’ın oğlunun, yılbaşı performans değerlendirmesinde müdürlerinden ve yöneticilerinden olumlu not aldığı ancak buna rağmen işten çıkarıldığı öğrenildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312