banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İmamoğlu'nun Kaftancıoğlu'na verdiği yanıt kriz çıkartabilir

banner1357

İBB Başkanı İmamoğlu, kampanya direktörünün yazdığı 'Kahramanın Yolculuğu' kitabını eleştiren CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında "Bu ortamda bunu yorumlamasını doğru bulmuyorum." dedi.

SİYASET 09.11.2019, 14:56
İmamoğlu'nun Kaftancıoğlu'na verdiği yanıt kriz çıkartabilir
banner1353
banner1375

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile aralarında yaşandığı iddia edilen spekülasyonla ilgili konuştu. Kaftancıoğlu'nun, kampanya direktörü Necati Özkan'ın 'Kahramanın Yolculuğu' adlı kitabını eleştirmesi üzerine açıklamalarda bulunan İmamoğlu, "Canan Hanım'ın kendi fikrini beyan etmesine bir şey demiyorum ancak bulunduğumuz pozisyon itibariyle parti içi yoruma vesile olacak ve partinin bu anlamda etkileneceği bir psikolojik ortamda bunu yorumlamasını doğru bulmuyorum." dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu'nun kampanya direktörlüğünü yapan ve 'Kahramanın Yolculuğu' isimli bir kitap yazan Necati Özkan'ı eleştirdi. Kaftancıoğlu, İmamoğlu'nu kahraman ilan eden kitaba "Kimse CHP'nin emeğine saygısızlık edemez." diyerek tepki göstermişti.

Yorumlar (0)