banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Sinop'ta öz babasını bu hale getirdi

banner1357

Sinop'ta 86 yaşındaki adam, şiddet gördüğü oğlundan kurtulmak için camdan atlayarak evden kaçtı. Babasını satırla döven şahıs, kısa süre içinde yakalanarak cezaevine götürüldü. 

SİNOP 19.09.2019, 15:19
Sinop'ta öz babasını bu hale getirdi
banner1353
banner1375

Sinop'un Durağan ilçesi Buzluk Mahallesi'nde dün meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre Cemal Canlı, ziyaret için Tekirdağ'dan memleketine gelen sağlık memuru oğlu Süleyman Canlı tarafından iddialara göre satırla darp edildi. Satırla darp edilen baba, evin camından atlayarak polise sığındı. Kollarında, sırtında ve göz çevresinde morluklar oluşan yaşlı adam oğlundan şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatan polisler, şüpheli Süleyman Canlı'yı kısa süre içerisinde yakaladı. Nöbetçi mahkemeye çıkartılan Canlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

sinop

CAMDAN ATLAYARAK EVDEN KAÇMIŞ

Yaşadıklarını anlatan Süleyman Canlı, "Oğlum gece yarısı elinde satır ile alkollü şekilde eve geldi ve beni yataktan kaldırdı. Bir anda elindeki satırla dövmeye başladı. Sabaha kadar dövdü. Alkol aldığı için sızınca ben de akşama doğru camdan atlayarak evden kaçtım. Benim artık öyle bir oğlum yok" dedi.

sinop

Yorumlar (0)