Memur olarak başladı, belediye başkanı oldu!

Sinop'un Ayancık ilçesinde, Hayrettin Kaya memur olarak başladığı belediyeye başkan oldu.

Memur olarak başladı, belediye başkanı oldu!
banner1314

31 Mart Yerel Seçimleri'nde Sinop'un Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya 28 yıl önce belediyede memur olarak başladığı çalışma hayatına, başkan olarak devam ediyor. CHP'nin Ayancık Belediye Başkan adayı olan ve en yüksek oyu alarak belediye başkanı seçilen Kaya'nın, 20 yıl Mali Hizmetler Müdürlüğü yaptığı, 8 yıl da Tahakkuk biriminde çalıştığı öğrenildi. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, 'Çok mutluyum tabii ki. 28 yıl Ayancık Belediyesinde görev yaptım. Son 20 yılımda Mali Hizmetler Müdürüydüm. Ayancık'ın sorunlarını biliyordum, çözüm yollarını da biliyordum. Halkımızın desteğiyle bu göreve talip olduk, kazandık. Bundan sonrası için de insanlarımızın umutlarına, taleplerine yardımcı olmak için, çözüm yolu üretmek için gece-gündüz çalışacağız' ifadelerini kullandı.

Seçim öncesinde aday olabilmek için istifa ettiğini dile getiren Kaya, '28 yıllık tecrübemizle çevremizle bu sorunların üstesinden geleceğimizi umuyorum ekibimizle birlikte, çalışma arkadaşlarımızla birlikte, hep birlikte çalıştık kazandık. Bundan sonra da yine hep birlikte çalışacağız. Çözüm yolları üreteceğiz. Belediyemizi, Ayancıkımızı layık olduğu yerlere taşıyacağız' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312