Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber sinek şikayetleri de arttı. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz doğal sinek kovucu yöntemlerle bu sorunu çözüme kavuşturabilir ve sinek ısırıklarını engelleyebilirsiniz. Sineklerden kurtulmanın en doğal yolu haberimizde.

Ortamdaki sinkleri kovmak için öldürücü kimyasalları kullanmak yerine doğal yöntemleri seçebilirsiniz. Teras, balkon ve bahçe gibi yerlere daha sık gelen sineklerden kurtulmak istiyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.

LAVANTA KOKUSU

Lavanta doğal bir sinek kovucudur. Sinekler lavanta kokusu bulunan ortamdan uzaklaşır. Lavanta yağı içeren ürünler kullanarak yaşam alanlarınızdaki sinekleri doğal yollarla kovabilirsiniz.

YouTube çöktü mü? 4 Ekim YouTube sorun mu var? YouTube neden açılmıyor? YouTube çöktü mü? 4 Ekim YouTube sorun mu var? YouTube neden açılmıyor?

Lavanta yağı sivrisineklere direnmede faydalıdır ve ayrıca sivrisineklerin kaşıntılı ısırıklarını iyileştirmede rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Bu özel yağın çocuklar üzerinde kullanımı da güvenlidir ve kokudan hoşlanmayan sivrisinekler için daha fazla ısırmayı sınırlamaya yardımcı olur.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.