Uzman Anahtar Doğa Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Selülitlere Veda Etmek İçin Günde 1 Dakika!

featured

Selülitlere Veda Etmek İçin Günde 1 Dakika! Her kadın selülit sorunu gidermek için kremlere baş vurmuş çeşitli yollar denemiştir. Selülitlerinize günde 1 dakikanızı ayırarak veda edin

SELULIT 1 Güncel

Günde sadece 1 dakika yapacağınız bu egzersizle, kendinizi iyi hissederek selülitlerinizi eritirken kalçalarınızı sıkılaştırabilirsiniz.

1- Alarmınızı 1 dakikaya ayarlayın.

2- Ayakta durun. Adımlarınızı kalça genişliğinizde açın.

3- Dizilerinizi hafifçe kırarken kalçalarınızı geriye doğru uzatın.

4- Başparmaklarınızı bacaklarınızın bitip kalçalarınızın başladığı yere yerleştirin. Ellerinizle baldırlarınızın ön kısmını sıkmadan kavrayın.

5- Üst bacaklarınızın arka kısımlarının ve kalçalarınızın esnediğini hissedin. Kendinizi rahat hissettiğiniz bir noktada durun.

SELULIT Güncel

Günde 1 dakika ayıracağınız bu egzersiz sayesinde selülitlerinizin erimeye başladığını göreceksiniz. Ayrıca kalçalarınızın sıkılaştığına, dikleştiğine ve yuvarlak formunun belirginleştiğine şahitlik edeceksiniz. Selülitin sebeplerinden birinin de stres olduğunu hatırlatmakta fayda var. Stres ve selülit nasıl erir? Detaylar için tıklayın.

Eğer rahat hissediyorsanız, kollarınızı birbirine paralel ve avuç içleriniz birbirine bakacak biçimde karşıya uzatabilirsiniz.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.