doğa calven duru
       
5s izosam Mega Halı

Şehit Polis Ercan Yangöz Olayında Yeni Gelişme!Samsun’dan Çıktı

sehıt-katıl-bafra-18-hazıran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şehit Polis Ercan Yangöz Olayında Yeni Gelişme!Samsun’dan Çıktı  Muğla’da polis Ercan Yangöz’ü şehit eden kişinin Samsunlu olduğu iddia edildi.

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde polisin arama yapmak için durdurduğu araca ateş eden ve polis Ercan Yangöz’ün şehit olmasına bir polisin de ağır yaralanmasına sebep olan kişinin ‘Çakal’ lakaplı Bafralı Fatih Ö. olduğu iddia edildi

sehit samsun katil 18 haziran 2 Ana Manşet

SUÇUNU İTİRAF ETTİ
Muğla’nın Bodrum ilçesinde girdikleri silahlı çatışmada bir polis memurunu şehit eden, birini yaralayan ve gözaltına alınan 4 saldırgandan birinin ‘Çakal’ Lakaplı Bafralı Fatih Ö. olduğu iddia edildi. Olayın ardından yapılan operasyonlarda iki kişi Aydın’da yakalanarak gözaltına alınırken Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde sorgulamaları devam eden 4 kişi arasında bulunan 47 yaşındaki ‘Çakal’ lakaplı Fatih Ö.’nün suçunu itiraf ettiği belirtildi.

SABIKA KAYDI ÇIKTI
Polisteki ilk ifadesinde suçunu itiraf eden şüphelinin, silah kaçakçılığı ve tehdit başta olmak üzere çok sayıda suç kaydının bulunduğu bildirildi.

 

sehit samsun katil 18 haziran 1 Ana Manşet

GÖZALTI SAYISI 16’YA YÜKSELDİ
Bodrum ve üç ilde olayla ilgili yapılan operasyonlarda silahlı kaçakçılık organizasyonu ile irtibatlı olduğu iddia edilen ve gözaltına alınanların sayısı ise 16’a ya yükseldi.

SUÇ ÖRGÜTLERİNE SİLAH GETİRİYORLARDI

Olayla ilgili operasyonlar devam ederken gözaltı sayısının artabileceği ve silah kaçakçılığı şüphelilerinin İstanbul’dan Bodrum’a suç örgütüne silah satmak için geldikleri değerlendiriliyor.

sehit samsun katil 18 haziran 3 Ana Manşet

GÖZYAŞLARI İLE UĞURLANDI
Silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda şehit olan polis memuru Ercan Yangöz, binlerce kişinin gözyaşları arasında Denizli’nin Buldan İlçesi’nde defnedildi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir