Garanti Bankası, emekli müşterilerine sunduğu promosyon miktarlarını artırarak desteğini bir kez daha gösterdi. Banka, 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacak yeni promosyon kampanyasını duyurdu.

Emeklilerin bankacılık işlemlerinde ek avantajlar sağlayacağı bu kampanya, Garanti BBVA'nın sektördeki yenilikçi duruşunu ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi vurguluyor. Detaylı bilgi ve kampanya koşulları bankanın resmi internet sitesinde bulunuyor.

GARANTİ BBVA'DAN EMEKLİYE DESTEK

Finans sektöründeki rekabetin yoğunlaşmasıyla birlikte Garanti BBVA, emekli müşterilerine özel Haziran ayı promosyon kampanyasını açıkladı. Banka, emekli maaşlarını üç yıl boyunca Garanti BBVA'dan almayı taahhüt eden müşterilere, maaş tutarlarına göre değişen cazip promosyon ödemeleri sunuyor.

Yapılan açıklamaya göre, 10.000 TL'ye kadar olan emekli maaşları için 6.250 TL, 10.000 TL ile 15.000 TL arasındaki maaşlar için 10.000 TL, 15.000 TL ile 20.000 TL arasındaki maaşlar için 12.500 TL ve 20.000 TL üzerindeki maaşlar için 15.000 TL promosyon ödemesi yapılacak.

PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA, emekli müşterilerine yönelik yeni promosyon ödemeleri sunarak onları desteklemeye devam ediyor.

Birçok kurumda görevden alınma ve yeni atamalar yapıldı Birçok kurumda görevden alınma ve yeni atamalar yapıldı

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun belirlediği şartlara uygun olarak hesaplanan bu ödemeler için belirli tarihler arasında banka şubelerinden veya Garanti BBVA'nın resmi web sitesinden başvuru yapılabilecek.

GARANTİ BANKASI EMEKLİ FIRSATLARI

Garanti Bankası, emeklilik planlaması yapan müşterileri için yeni bir finansal çözüm sunduğunu açıkladı. Emekli olmayı bekleyen ancak prim borcu bulunan vatandaşlar için EYT Prim Borcu Kredisi hizmetini devreye soktu.

Bu kredi sayesinde, avantajlı faiz oranlarından faydalanarak emeklilik sürecini hızlandırmak mümkün olacak.

Ayrıca, Garanti BBVA'nın emekli müşterileri, bankanın mobil ve internet bankacılığı kanallarını kullanarak hafta içi saat 16.00'ya kadar ücretsiz EFT/FAST ve havale işlemleri yapabilecekler.

Banka, bu uygulamanın 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren geçerli olduğunu ve resmi tatiller ile hafta sonlarını kapsamadığını duyurdu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: KAMU SON HABER