Haliliye Belediyesi Ramazan sofralarını açtı

Haliliye Belediyesi, Ramazan ayı sahur ve iftar sofraları geleneğini bu yılda sürdürüyor. Bu yıl 5’inci kez açılan Ramazan sofraları, yüzlerce insanı aynı sofrada buluşturuyor.Haliliye Belediyesi, geleneksel hale getirdiği iftar sofraları...

Haliliye Belediyesi Ramazan sofralarını açtı
banner1139

Haliliye Belediyesi, Ramazan ayı sahur ve iftar sofraları geleneğini bu yılda sürdürüyor. Bu yıl 5’inci kez açılan Ramazan sofraları, yüzlerce insanı aynı sofrada buluşturuyor.

Haliliye Belediyesi, geleneksel hale getirdiği iftar sofraları uygulamasını bu yılda 5’inci kez Ramazan Ayı boyunca devam ettiriyor. Cumhuriyet Meydanı, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesi, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bahçesi ve Süleymaniye Mahallesi Mehmet Saçlı Ortaokulu bahçesinde kurulan iftar sofraları, yüzlerce vatandaşı aynı sofrada bir araya getiriyor. İftar sofralarının yanı sıra, Cumhuriyet Meydanında her gece de sahur sofrası kurulup, vatandaşlara sahur ikramında bulunulacak. Sahur ve iftara az zaman kala sofraları dolduran vatandaşlara, görevliler tarafından yemek ve su ikram edilecek.

Tüm islam aleminin Ramazan-ı Şerifini tebrik eden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ramazan ayı boyunca hizmet verecek olan sahur ve iftar sofralarına tüm Şanlıurfa halkını davet ettiklerini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148