banner1223

Ayşe Ekinci çat kapı ev ziyaretlerini sürdürüyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci, çat kapı ev ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci, kapı kapı dolaşıp vatandaşları...

Ayşe Ekinci çat kapı ev ziyaretlerini sürdürüyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci, çat kapı ev ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci, kapı kapı dolaşıp vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Özellikle dezavantajlı gruplara pozitif ayrımcılık gösteren Ayşe Ekinci vatandaşların da takdirini topluyor. Engelli ve maddi durumu iyi olmayan vatandaşları evlerinde ziyaret eden Ekinci onların sorunlarına da ortak oluyor. Son olarak beraberindekilerle Camikebir Mahallesinde Mehmet Yaşar Dişioğlu isimli vatandaşa akülü tekerlekli sandalyesini takdim eden Ayşe Ekinci, Dişioğlu’nun mutluluğuna da ortak oldu. Tepe ve Topdağı Mahallelerinde engelli 2 çocuğun elleriyle bayramlık alışverişi yapan Ekinci, yine aynı mahalede maddi durumu iyi olmayan iki ailenin de buzdolabı taleplerini kendi imkanlarıyla karşılama sözü verdi. Dezavantajlı gruplara yönelik yardımların devam edeceğini belirten Ayşe Ekinci, “Eyyübiye Belediyesi dezavantajlı bir amcamıza arife günü yetişti. Mehmet Yaşar amcam Haşimiye Meydanında 40 yıl esnaflık yapmış bir amcamız. Şimdi açık kalp ameliyatı geçirmiş ve yürüyemiyor. Mahallelerin yapısal durumu sıkıntılı olduğundan dolayı artık hastanesine rahat rahat gidip gelebilecek, komşu ziyaretleri yapabilecek. Haşimiye Meydanındaki esnaf arkadaşlarının yanına gidip gelebilecek, sohbet, muhabbet edebilecek. Bizde belediye başkanımız Mehmet Ekinci’ye arife günü bir vatandaşa umut kaynağı olduğu için şükranlarımızı sunuyoruz. Yine ilçe sınırları içinde dar gelirli ailelerimize Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ulaşıp yardım ediyorlar. Bizler de yaptığımız çat kapı ziyaretlerde durumu iyi olmayan vatandaşlarımızın da dertlerine bir nebze ortak olamaya çalışıyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148