doğa area duru
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’un Huzuru İçin Urhal Yakın Takipte

Samsun'un-Huzuru-İçin-Urhal-Yakın-takipte12
Daha Fazla Göster

Samsun’un Huzuru İçin Urhal Yakın Takipte  Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, huzuru bozacak bir eyleme fırsat verilmemesi için, alarma geçen emniyet birimlerini yerinde denetledi

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, vatandaşların yoğunluk oluşturduğu Atakum sahilinde, olumsuz bir durum yaşanmaması için 7 gün 24 saat görev yapan personeli yerinde denetledi.

Samsunun Huzuru Icin Urhal Yakin takiptE 1 AsayişSAMSUN URHAL Asayiş

HUZURSUZLUĞA YER YOK
Vatandaşların yoğunluk oluşurduğu Atakum sahilinde, huzuru bozacak bir eyleme fırsat verilmemesi için, emniyet birimleri alarma geçti. Motosikletli Polis Timleri, sivil ve resmi asayiş ekipleri, narkotik, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, çevik kuvvet birimleri, suçların önüne geçilmesi için adeta güvenlik çemberi oluşturdu.

Samsunun Huzuru Icin Urhal Yakin takiptE 3 AsayişSamsunun Huzuru Icin Urhal Yakin takiptE 4 Asayiş

 

7/24 GÖREV BAŞINDA
Müdür Urhal da, görev yapan personeli yerinde denetleyerek, bilgi aldı.
Samsun İl Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi, “İlimizi ülkemizin en güvenli ve huzurlu şehri haline getirmek amacıyla, Atakum ilçemizde özellikle halkımızın yoğun olarak bulunduğu sahil şeridinde, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin temini, polis halk ilişkilerinin geliştirilmesi, suç işleme hazırlığında olan şahısların caydırılması, halkımızın güven içinde yaşadığı duygusunun pekiştirilmesi için, Motosikletli Polis Timleri, sivil ve resmi asayiş, Narkotik, KOM, Çevik Kuvvet birimlerimiz ve Çarşı Mahalle Bekçilerimiz ile 7/24 görev başındayız!”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir