Yılport Samsunspor Kulübü'nden Teknik Direktör Çağdaş Atan ile ilgili flaş bir açıklama geldi. Kulüp yapılan açıklamada, Çağdaş Atan ile görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını belirtti.

Samsunspor'da sezonun son maçlarında istenilen skorların almamasının ardından Teknik Direktör Fuat Çapa ile karşılıklı olarak yollar ayrıldı. Ayrılığın ardından camiada yeni hocanın kim olacağı merak konusu oldu.

Geçtiğimiz günlerde Çağdaş Atan ile prensipte anlaşma sağlandığı duyutulmuştu. Konuya ilişkin kulüp Başkan Vekili Veysel Bilen, "Aramızda çok küçük pürüzler kaldı. Bugün veya yarın o pürüzleri giderip resmi sözleşmeyi imzalamayı hedefliyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

TÜFAD Samsun'dan Feyzullah Dereci'ye ziyaret  TÜFAD Samsun'dan Feyzullah Dereci'ye ziyaret 

ÇAĞDAŞ ATAN İLE GÖRÜŞMELER SONLANDIRILDI

Gelen son dakika bilgisine göre, görüş ayrılıkları vurgusu yapılan açıklamada, Çağdaş Atan ile görüşmelerin sonlandırıldığı belirtildi. 

"BAŞARILAR DİLERİZ"

Teknik Direktörlük görevi için daha önce prensip anlaşmasına vardığımız sayın Çağdaş Atan ile devam eden görüşmelerimiz neticesinde ortaya çıkan görüş ayrılıkları nedeniyle, karşlıklı iyi niyet çerçevesi içinde anlaşılarak görüşmelerimiz sonlalandırılmıştır. Sayın Çağdaş Atan'a gösterdikleri anlayış için teşekkür eder, başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi. 

Genç teknik direktör Çağdaş Atan son olarak Süper Lig’de Alanyaspor'da görev yapmıştı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN