Samsunspor’dan Ayrılmıştı! Ertuğrul Sağlam’dan İlk Açıklama

saglam-mac-sonu-1805
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor’dan Ayrılmıştı! Ertuğrul Sağlam’dan İlk Açıklama Yılport Samsunsopor ile yollarının ayrılmasından sonra sezon değerlendirmesinde bulunan Ertuğrul Sağlam, “70 puan toplayarak sezonu Süper Lig’e doğrudan yükselen rakiplerimizle aynı puanla tamamlamamızı başarısızlık olarak değerlendiremeyiz” dedi

TUHAF GELİŞMELER

Samsunspor’da başarısız bir sezon geçirmediğini belirten Sağlam, “Bu sezon, pandemi şartları, önemli oyuncularımızın sakatlık süreleri, son haftalardaki saha dışı tuhaf gelişmeler ve içeride uğraşmak zorunda kaldığımız sorunlar ise camianın 10 yıllık hayalinin gerçekleşememesinde önemli etken oldu. Tüm bu olumsuzluklara karşın, 70 puan toplayarak sezonu Süper Lig’e doğrudan yükselen rakiplerimizle aynı puanla tamamlamamızı başarısızlık olarak değerlendiremeyiz. Son maçın ardından duyduğumuz, gördüğümüz ve bir şekilde bize iletilen, şu anda detaylandıramayacağım bazı olaylar ise sezon içinde tahmin edilenden çok daha farklı ve beklenmedik rakiplerle de mücadele ettiğimiz gerçeğini yüzümüze vurdu” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kendisine destek olanlara teşekkür ettiğini ifade Sağlam, “Görev süremiz boyunca yanımızda olan, bizimle sevinip, üzülen, destekleriyle bize güç veren, Samsunspor sevgisini kendi kişisel hesaplaşmalarından ve menfaatlerinden önde tutan herkese minnettarım. Altınordu maçının son düdüğüyle hayal kırıklığı ve duygu yoğunluğu yaşadığımız anda tribünden ağza alınmayacak sözler sarf eden 3-5 kişiye göstermiş olduğum tepki nedeniyle üzüntümü de belirtmek isterim.Umarım Samsunspor camiası hak ettiği Süper lige en kısa sürede ulaşır ve büyük taraftarıyla gururumuz olmaya devam eder” dedi. Bu arada Teknik Direktör Sağlam kulüpten kendisinin ayrılmadığını kulüp tarafından kendisine tebliğ edildiğini iddia etti.

 

 

 

 

 

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. dilberbahadir_avatar
    1 hafta önce

    Hani Hocam,Süper Lige çıksakta çıkmasakta devam etmeyecektim deyip İstifa etmemen demekki Tazminnat Para Para aldıysan miktarını almadıysan almadım de Bak Hocam İzmirde İlk oynadığımız macta bir Futbol Adamının söylediği Gökhan Alsan ilk tepki hareketi direk Kırmızı idi Hoca ikinciden attı.Bu kez sahneye Nadir çıktı bilerek ikisi Başkanamı sanamı tepki bilemem.Sen Hoca olarak bu iki Oyuncuyu Süresiz Kadro dışı bıraksaydın Giresun macında o iki Kırmızıya Oyuncular Cesaret edemezdi.Giresunu yenerdin,berabere kalırdın.Yenilmezdin ve direk Süper Lige çıkardınız.Samsunlular Hocalarını başarılı buluyormuş neye göre ben anlamam.Hoca Samsuna Disiplini bilerek sağlamayarak ihanet etmiştir.Başkan Oyuncu müdahalelerine çok geç kalmıştı.Hoca sorunu kendinde aramalı.