Samsunspor’da Yücel Uyar’dan ‘menajer’ açıklaması

yucel-uyar
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor’da Yücel Uyar’dan ‘menajer’ açıklaması Samsunspor Futbol Akademisi Direktörü Yücel Uyar, Samsunspor altyapısında menajerlerin antrenörler aracılığıyla oyuncuları tehdit ettiği yönünde ortaya atılan iddialara yanıt verdi

Uyar açıklamasında, “Sosyal medyada çıkan yalan ve dedikodu haberlere cevap vermek zorunda kalıyoruz.

Süper lige çıkma heyecanı yaşadığımız bu günlerde böyle yanlış haberlerle size açıklama yapmak zorunda kalmak gerçekten üzücü bir durum.
Maalesef bunları sıkça yaşamak zorunda kalıyoruz

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü sezon başında rahmetli AKADEMİ BAŞKANI Mustafa Kemal Erkanat, Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve benim bulunduğum toplantıda şöyle bir karar alındı.

Akademimiz de yetişen genç oyuncularımızın geleceğini planlarken onların ve kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda menajerlik yetkilerini kulübümüzün belirleyeceği güvenilir bir şirkete verilmesi oyuncularımızın gelecek planlarının daha sağlıklı olacağı düşünülmüştür.

Sosyal medyada bahsi geçen olay Trabzon’dan bir menajerin 2 oyuncumuzdan yetki istemesi, hem oyuncuların hem de velilerin bize iletmesi ile gündemimize gelmiştir.

U17 kategori Antrenörümüz Mahir Yatkın oyuncular ve velilerinden aldığı bilgiyi tarafımıza iletmiş biz de kesinlikle imza vermemelerini kulübümüzün farklı bir planlama yaptığını hem oyunculara hem de velilere anlattık.

Şu anda Akademimizden hiç bir oyuncu herhangi bir şirkete temsil yetkisi vermemiştir.

Olayda adı geçen antrenörümüz bizim bilgimiz dışında hiçbir yönlendirme ve davranışta bulunmamıştır.” ifadelerini kullandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir