doğa yataks duru
       
5s dikey akın bilgi

Samsunspor’da Soykan Açıkladı: ‘Satışa Çıkıyor…’

Samsunspor'da-Soner-Soykan-Açıkladı1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor’da Soykan Açıkladı: ‘Satışa Çıkıyor…’ Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan, önümüzdeki hafta kombinelerin satışa çıkacağını belirterek, şampiyonluğa oynayacakları bu sezonda taraftarları stada beklediklerini söyledi.

DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM
Kombine ve bilet fiyatlarında taraftarı düşünerek hareket ettiklerini belirten Soykan, “Maalesef ülkemizde enflasyon oranları çok yüksek. Her alanda maliyetlerimiz arttı. Döviz kurlarının yüksek olması, özellikle yabancı futbolcularımıza ödenen paraların artmasına sebep oldu. Her anlamda sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Fakat bütün bu olumsuzluklara rağmen taraftarımızı düşünerek, olabildiğince fiyatları düşük tutmaya çalıştık. Her zaman yanımızda olan, bizleri maddi ve manevi desteği ile yalnız bırakmayan taraftarlarımızı bir kez daha destek olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

HAFTALIK BİLET YERİNE KOMBİNE ALALIM
Taraftarı kombine almaya davet eden Soykan, “Geçtiğimiz sene şampiyonluğun kaybedilmesinde en büyük etkenlerden biri seyircimizin yanımızda olamaması idi. Şampiyonluğa oynayacağımız yeni sezonda Samsunspor sevdalılarını stadımıza bekliyoruz. Koronavirüs tedbirleri dolasıyla da stadımıza kapasitemizin sadece yüzde 50’si kadar seyirci alabileceğiz. Bu yüzden 12. adamımız passolig vizelerini yenilesin ve Samsunspor passoliglerini alsın. Haftalık bilet almak yerine, kombine almayı tercih etsin. Yarı kapasitesinden dolayı, bilet bulmakta sıkıntı yaşanabilir. O yüzden bütün taraftarımızı, geç kalmadan kombinelerini almaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan, Passolig kurumunun gişe geçişlerinden, biletlerden ve kombinelerden büyük komisyonlar almasına rağmen, olabildiğince fiyatları düşük tuttuklarını söyledi.

ESRA VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir