Zirveden birlik çıktı

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ile Kulüp Başkanı İsmail Uyanık arasındaki zirve İstanbul'da gerçekleşti. Toplantıda sağlanan fikir birliği sonrası Başkan Uyanık, 'devam' kararı aldı.

Zirveden birlik çıktı
banner1314

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ile Kulüp Başkanı İsmail Uyanık arasındaki zirve, İstanbul'da gerçekleşti. Toplantıda sağlanan fikir birliği sonrası Başkan Uyanık, 'devam' kararı aldı.

SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

Kırmızı-Beyazlı camianın nefeslerini tuttuğu toplantı, İstanbul'da bulunan Yıldırım Towers'ta gerçekleşti. Saat 16.00'da başlayan ve yaklaşık 3 saat süren görüşmeye, Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ve yönetim kurulu üyeleri katılırken, öncelikli olarak bu sezon sonuca ulaşamamanın sebepleri masaya yatırıldı. Heyet, önümüzdeki sezon sportif anlamda da başarılı bir takım kurma yolunda yapılması gerekenleri görüşürken, Yüksel Yıldırım da, Başkan Uyanık'a  takımla ilgili düşüncelerini ve yeni sezonda neler yapılması gerektiğini sordu.

YÜKSELİŞ SEZONUNA HAZIRIZ

Öte yandan toplantının en çok merak edilen konusu ise, İsmail Uyanık'ın göreve devam edip etmeyeceğiydi. Bu konuda da özel bir görüşme gerçekleştirilen ikili, fikir birliğine vardı. Başkan Uyanık, basında ve sosyal medyada yaptığı bazı açıklamalar yüzünden Yüksel Yıldırım'a kırgınlığını ifade etti. Yıldırım'ın ise bu açıklamalarının yanlış anlaşıldığını, yeni sezonda birlikte takımı başarıya taşıyacakları yolda daha hassas davranacağını belirtince, Yüksel Yıldırım ve İsmail Uyanık arasındaki kırgınlık tatlıya bağlandı. Uyanık'ın 'devam' kararını, Yüksel Yıldırım, "İsmail Başkan ve ben Yükseliş Sezonu'a hazırız. Her şey daha güzel olacak" ifadesiyle duyurdu.

Haber: Mustafa TOGUR

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300