banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Yıldırım: Kenetlenmek zorundayız - Samsunspor Haberleri

banner1357

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Manisa FK karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada, camianın takıma sahip çıkması gerektiğini belirterek, "Camia olarak sadece hedefimize odaklanmak zorunda olduğumuzu bir kez daha vurgulamak isterim. Şampiyon olacağız" dedi.

SAMSUNSPOR 07.10.2019, 09:44
Yıldırım: Kenetlenmek zorundayız - Samsunspor Haberleri
banner1353
banner1375

Başkan Yıldırım, kaleci Nurullah'ı karşılaşmadaki performasından dolayı kutlarken, İlyas Kubilay Yavuz'a da uyarılarda bulundu. Yıldırım, "Sevgili Nurullah, beni ve taraftarı bu akşam çok mutlu ettin. Bizi bu gece mağlubiyetten kurtardığın için seni tebrik ediyorum ve gözlerinden öpüyorum. Diğer yandan bu gece Kubilay bizi ve taraftarı üzdün. Bizi uçurmak için kendine bakmalısın. Bu gece döküldün ama seni seviyoruz" dedi.

HOCAYA VE TAKIMA SAHİP ÇIKTI

Teknik Direktör İrfan Buz ve oyuncularına zorlu lig maratonunda güvendiğini ifade ederek takıma sahip çıkan Yüksel Yıldırım, "Hocamız Irfan Buz'a çok güveniyorum. Manisa maçından inanılmaz dersler aldığını biliyorum ve takımını nihayet çok daha iyi tanıdığına hep birlikte şahit olduk. Artık futbolcular ile bize keyifli maçlar izletecektir" diye konuştu.

YILDIRIM ŞAMPİYONLUĞA İNANIYOR

Şampiyonluğa inandığını ve camia olarak hedefe odaklanmak zorunda olduklarını belirten Yıldırım, "Samimi eleştiriden öteye takımımızın aleyhine yapılan kasıtlı yorumları, gündem olmak adına atılan adımları ve yaratmaya çalışılan haksız algıları da görmezden gelip, camia olarak sadece hedefimize odaklanmak zorunda olduğumuzu bir kez daha vurgulamak isterim. Şampiyon olacağız" ifadelerini kullandı.

Mustafa TOGUR
 

Yorumlar (0)