banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Yarışın içindeyiz - Samsunspor Haber

banner1357

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, namağlup bir şekilde şampiyonluk yarışının içerisinde olduklarını belirterek, "Samsunspor armasının olduğu her yerde mücadele vardır. Dolayısıyla, bu uzun periyotta sonuna kadar mücadelede edeceğiz. Taratarmızla birlikte de hedefe ulaşacağız. Kimse merak etmesin" dedi.

SAMSUNSPOR 09.11.2019, 08:49
Yarışın içindeyiz - Samsunspor Haber
banner1353
banner1375

Yarın oynanacak Hacettepe maçından galibiyetle ayrılmak istediklerini belirten Genel Menajer Aztopal, "Her rakibe saygımız var. Maçların sahada kazanılacağının bilincindeyiz. Bu karşılaşmada taraftarlarımıza 3 puan hediye ederek, yolumuza devam etme hedefindeyiz. Samsunspor armasının olduğu her yerde mücadele vardır. Dolayısıyla, bu uzun periyotta sonuna kadar mücadelede edeceğiz. Yolun sonunda da hedefimize ulaşarak, bu şehri mutlu edeceğiz. Kimsenin bundan şüphesi olmasın" dedi. 

LİG UZUN BİR MARATON

Ligin uzun bir maraton olduğunu ifade eden Genel Menajer Aztopal, "Bu süreçte hesapta olmayan puan kayıplarımız oldu. Ama hiçbir zaman inancımızdan vazgeçmedik. Hala namağlup bir şekilde bu yarışın içerisindeyiz. Biz büyük bir kulübüz ve yaşadığımız bu sürecin üstesinden geleceğimizden de şüphemiz yok. Taraftarımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu süreçte desteklerine çok ihtiyacımız var. Onlarla birlikte hedefe ulaşacağız. Kimse merak etmesin" diye konuştu.

Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)