banner1518

banner1567

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

Takıma çabuk ısındı - Samsunspor haberleri

Yılport Samsunspor'un yeni transferi Gökhan Alsan takımla çalışmalara başlarken, tecrübeli futbolcunun oyuncularla çabuk kaynaşması teknik heyeti oldukça sevindirdi.

SAMSUNSPOR 07.09.2019, 08:33
207
Takıma çabuk ısındı - Samsunspor haberleri

Yılport Samsunspor'un yeni transferi Gökhan Alsan takımla çalışmalara başlarken, tecrübeli futbolcunun oyuncularla çabuk kaynaşması teknik heyeti oldukça sevindirdi. Kırmızı-Beyazlıların sezon başında kadrosuna kattığı Yalçın Kılınç da Gazişehir Gaziantep'ten yakın arkadaşı olan Gökhan Alsan'ın adaptasyon sorunu çekmemesi için uğraş veriyor. Yeni sezonda tam bir takım hüviyetine bürünen Samsunspor'da oyuncuların birbirleriyle olan bu iletişimi, sezonun en büyük artısı olarak görülüyor.  

KÖSE OLDUKÇA İSTEKLİ

Geçtiğimiz sezon Yılport Samsunspor'un en golcü oyuncusu ünvanına sahip olan Bahattin Köse, bu sezon Atabey Çiçek transferi ile birlikte formasını genç golcüye kaptırmıştı. Teknik Direktör İrfan Buz'dan tekrar formayı kapmak isteyen gurbetçi futbolcunun istekli mücadelesi deneyimli hocanın da dikkatinden kaçmadı. Sezon içerisinde tüm futbolculardan olduğu gibi Bahattin Köse'den de maksimum verim almak isteyen İrfan Buz'un, golcü futbolcuyu forvet dışında kanat olarakta görevlendirmeyi düşündüğü öğrenildi.

Yorumlar (0)