Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samsunspor yönetimine Samsunlulardan tam destek!

Yeni sezonu taraftarı önünde galibiyetle açan Samsunspor’da taraftarlar yeni yönetime destek mesajları gönderdi. Samsunlular, “Artık Samsunspor’da inişler değil çıkışlar olacak. İsmail Uyanık ve arkasındaki güç Samsun’a bir şanstır” dedi

Samsunspor yönetimine Samsunlulardan tam destek!

Samsunspor’da moraller üst düzeyde. Sezona 3 puanla giren Kırmızı Beyazlılar sezona şampiyonluk parolasıyla girdi. Samsunlular, Kırmızı Beyazlıların yeni yönetimi hakkında Samsun Canlı Haber’e açıklamalarda bulundu. Samsunlular, “Samsunspor için artık çıkışa geçme zamanı” dedi.

SAMSUNSPOR’UN BAŞARISINI BEKLİYORUZ
Mustafa ÖRS: Şahsen değişen yönetim hakkında düşüncelerim çok iyi yöndedir. İnşallah bizi bir üst lige taşıyacaklar sonrasında ise Süper Lig’de Samsunspor’un eski günlerine döneceğine inanıyorum. Zaten İsmail başkanımız yakın zamanlarda yaptığı açıklamalarda “takıma yapılacak birkaç takviyelerle bir üst lige sonrasında da Süper Lige çıkarız” dedi. Bizde Samsunspor ’un başarısını bekliyoruz.

ARTIK BU ÇIKIŞIN İNİŞİ OLMAYACAK
Buğra SAMSUN: İsmail Uyanık ile Samsunspor’un tekrar yükselişe çıkacağına inanıyoruz. Samsunspor zor günler geçiriyor fakat her takımın bir iniş çıkışı vardır. Biz o iniş çıkışlardan birindeyiz İsmail Uyank’ın sayesinde bu çıkışı yaşamaya başlayacağız ve bu çıkışın tekrar bir inişi olacağını düşünmüyorum. Samsunspor’un maçlarını izliyoruz ve takip ediyoruz. Bu takibimiz artık daha zevkli ve heyecanlı olacağına inanıyoruz.

İSMAİL BAŞKAN BİR ŞANSTIR
Seyit Ahmet ÇAY: Ben eski bir spor adamı olarak bugüne kadar olmamış olan bir şey vardı ve artık bu yapıldı. Önemli olan Samsunspor’dur. Samsunspor’un Yılport Samsunspor olmasında da bir sakınca yok çünkü birileri elini taşın altına sokuyorsa elbette ki ticari anlamda belki kazanç sağlayacak belki sağlayamayacak ama İsmail başkanın tekrar gelmesi bir şanstır. Umarım Samsunspor eski gülerine geri döner.

BAŞKAN’A GÜVENİMİZ SONSUZ
Engin KAYACI: Samsunspor İsmail Uyanık ile beraber bir dirilişe geçti. İnşallah bu uzun soluklu olur ve artık Samsunspor eski günlerine geri döner. İsmail başkana güveniyoruz Samsunspor’u eski görkemli günlerine geri getirecektir. Taraftar olarak başkanımızın ve takımımızın her zaman arkasındayız.

DAHA İYİ YERLERE GETİRECEK
Yunus Emre TEMİZ: Şu an gayet memnunuz. İsmail Uyanak’ın tekrar başa gelerek Samsunspor’u daha iyi bir yere getireceğini düşünüyoruz. Başkanın zamanında yaptığı başarının daha iyisini bekliyoruz. Samsunspor için daha iyi bir gelecek olacağını düşünüyorum. Başkanımızı ve Samsunspor’u sonuna kadar destekliyoruz.

UYANIK SAMSUNSPOR’DA BİR EKOL 
Seyit Ahmet UYSAL: Bundan önceki yönetimleri eleştirmek bizlere düşmez ama şuan şirketleşme dönemine girildi. Geçtiğimiz günlerde Yılport Samsunspor olarak isim değişikliği de oldu. Bugün İsmail Uyanık başkanımızın başlattığı önderlikle Samsunspor ileriye dönük büyük başarılar sağlayacaklardır. İsmail Uyanık’ın ismi demek Samsunspor’da bir ekol demektir. Samsunsor’un bugüne kadar bir ismi varsa bu İsmail Uyanık’ın sayesindedir.

ÇOK GÜZEL BİR ZAMANDA GELDİLER
Ercan KUTBAY: Samsunspor olarak geçmiş dönemlerde sıkıntılar ve eziyetler çektiğimizi herkes biliyor. Şuan Samsunspor’a İsmail Uyanık yönetimi geldi ve ayrıca başkanımıza destek veren Yıldırım Holding’e çok teşekkür ediyoruz. Kendileri bizi kurtarmak için çok güzel bir zamanda geldiler. Samsun şuanda benim gözümde 1. Ligde bundan sonra desteğimizde tam olacaktır.

SPORU İYİ BİLEN BİR YÖNETİCİ
Mustafa TARIM: Bana göre İsmail Uyanık yönetimi ile beraber Samsunspor’da çok güzel şeyler olacaktır. Bazı Samsunspor’un eksiklikleri olabilir ama İsmail başkanımız bunları gidereceğine eminiz. İnşallah Allah’ın izni ile İsmail başkanın sayesinde iyi şeyler olacak. İsmail başkanımız sporu iyi bilen bir yöneticidir. Samsunspor bunun avantajı ile layık olduğu yere en kısa zamanda geri dönecektir.

2 SENE ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUK
Ali ÇANKAYA: İsmail Uyanık’tan çok umutluyuz. İnşallah 2 sene üst üste şampiyonluk ile Samsunspor’umuzu Süper Lig’e çıkaracaktır. Yıldırım Holdingde güçlü bir firmadır. Takıma iyi destekleri olacağına inanıyorum. Artık yeni bir dönem başladı ve bu yeni dönemde Samsunspor çok farklı olacak herkes buna kendisini hazırlasın.

İSTEDİĞİMİZ NOKTAYA GELECEK
Celalettin ALGIN: Samsunspor eskiden ligde fırtına gibi esiyordu. İsmail Uyanık’ın önceki yönetimden gitmesiyle beraber Samsunspor bir bozguna uğramıştır. Ligden düşmeler falan olmaya başladı. İsmail Uyanık yönetimiyle beraber taraftar statları dolduracaktır ve Samsunspor istediği noktaya gelecektir.

SAMSUNSPOR ŞAHLANACAK
Çetin UYSAL: Başta Samsunspor İsmail Uyanık gibi altın değerinde bir markaya tekrar kavuşmuştur. İsmail Uyanık ile başlayan yeni dönemde Samsunspor şahlanacaktır. Bu takım ileride çok daha iyi yerlere gelecektir ve herkes Samsunspor’u konuşacaktır. Bu konuda yeni başkanımıza güvenimiz sonsuzdur.

Röportaj:Emre ÖNCEL- Fatih Boğaçhan ARSLAN


 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER