banner1313

banner1300

banner1334

Samsunspor'dan kadın taraftara kombine '55' lira!

Spor Toto 2. Lig'de mücadelesini sürdürecek olan Samsunspor'da, kadın taraftarlar stadyumda istedikleri yerden kombine bileti 55 TL'ye alabilecek

SAMSUNSPOR 10.08.2018, 14:48 10.08.2018, 15:29
Samsunspor'dan kadın taraftara kombine '55' lira!

Samsunspor Kulübü'nde, İsmail Uyanık dönemiyle beraber tribünde sayılarının artması için kadın taraftara ayrıcalık sunuldu.

Samsunspor'da tribünlere kadın eli değmesi için, kulübün VIP tribünü hariç tüm tribünlerde geçerli olmak üzere kadınlara 55 liradan kombine satışlarına başladığı belirtildi. Açıklamada, "Türkiye'de bir ilke imza atarak kadınlarımız için 55 liradan kombine satışı başlattık. Hayatın her alanında şanlı formamızı gururla giyen siz kadınlarımıza, tribünlere hanım eli değsin diye kombinelerimiz 55 lira. VIP tribün hariç diğer tüm tribünler için geçerli olan bu kombineler, milli mücadelenin meşale kenti Samsun'u, ayrıcalıklı bir noktaya taşıyacak. Tribünlere farklı bir bakış açısı ve kültür getirmeyi amaçlayan kulübümüz, özellikle kadınlarımız ve çocuklarımıza yönelik bazı yenilikleri de hayata geçiriyor. Gün çocuğunu elinden tutup 19 Mayıs'a gelme, 'Biz de buradayız' deme günüdür." denildi. 

Haber:Onur EROL

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!