banner1223

Samsunspor'a yeni teknik menajer

TFF 2. Lig'inde yer alan Yılport Samsunspor, 12 yıldır Türkiye Futbol Federasyonu’nda görev yapmakta olan Yücel Uyar’ı teknik menajerlik görevine getirdi.

Samsunspor'a yeni teknik menajer
banner1227

TFF 2. Lig'inde yer alan Yılport Samsunspor, 12 yıldır Türkiye Futbol Federasyonu’nda görev yamakta olan Yücel Uyar’ı teknik menajerlik görevine getirdi. Futbolcu ve idari personel transferlerine hız kesmeden devam eden Samsunspor, teknik menajerlik görevine 12 yıldır TFF’de görev yapmakta olan  Yücel Uyar’ı getirdi. Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleştirilen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Uyar, Samsunspor’u hak ettiği noktaya taşıyacağını söyledi. 


Basın toplantısında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı İsmail Uyanık, “Samsunspor ailesinin en önemli futbol figürlerinden biri olan Yücel Uyar’ı da kadromuza kattık. Samsun’un çocukları Samsunspor’da birleşmeye devam ediyor. 12 yıl federasyona çalışan Yücel Uyar Samsunspor’daki yükü omuzlamak üzere yanımızda. Kendisine ve Samsunspor camiasına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kaydetti.

“Türk futboluna damga vuracağız” 


Türk futboluna damga vuracak bir yapılanmaya gittiklerini ifade eden Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, “Çok uygun bir çalışma ortamı bulacağıma inandığım için buradayım. Türk futboluna damga vuracağımıza inandığım için buradayım. 12 yıl federasyonda iyi hizmetler yaptım. Burada da iyi hizmetler yapacağımı düşünüyorum. Samsunspor’un laik olduğu yer, Süper Lig'dir. Ama şu anda nerede olduğumuzu da unutmamız gerekiyor. Bu ligin şartları farklı. Biz de ona göre mücadele edip, Süper Lig’e çıkmayı hedefliyoruz” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148