banner1320

İsmet Taşdemir: Sadece oğlum değil tüm şehir ağladı

Yılport Samsunspor'un yeni teknik direktörü İsmet Taşdemir, takımın 2011-2012 sezonunda Süper Lig'den düştüğü son maçta sadece kendi oğlunun değil genç ve yaşlı her kesimden insanın ağladığını belirtti 

İsmet Taşdemir: Sadece oğlum değil tüm şehir ağladı
banner1314

Samsunspor, Süper Lig'de mücadele ettiği 2011-2012 sezonunun son maçında Sivasspor'a 2-1 kaybederek 1. Lig'e düşmüştü. O dönem Kırmızı-Beyazlı kulüpte yardımcı antrenörlük görevi yapan İsmet Taşdemir'in oğlu Yağız Taşdemir tribünde gözyaşlarına boğulmuştu. Bu fotoğraf yıllardır o dönemin sembolü haline gelmişti. Fotoğraf üzerine yorumda bulunan Taşdemir, o gün sadece kendi oğlunun ağlamadığını bu şehirden bir sürü insanın o gün gözyaşlarına boğulduğunu dile getirdi. 

SAMSUNSPORLULARI GÜLDÜRECEĞİZ
Çekilen o fotoğrafın maçtaki üzüntünün yansıması olduğunu belirten Teknik Adam, "Yetişkin insanlar duygularını daha yoğun yaşar ama içinde yaşar. Çocuklarımız bunları fazlasıyla dışa vuruyorlar. Tabi ki sadece çocuklarımızın değil bir şehrin spor anlamında güzel bir geleceği var. Bu anlamda bizim tek derdimiz başarılı olabilmek."dedi. Taşdemir, hedeflerinin şehirdeki tüm çocukların ve camianın mutlu edilebilmesi olduğunu sözlerine ekledi. 

Haber: Ekrem ASLAN
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300