Hilas Otel

Çelik İnşaat

İsmet Taşdemir'den liderlik sözü

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, taraftara teşekkür ederek, "Liderliği ele geçirebilirsek onları daha fazla mutlu edeceğiz” dedi

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Niğde Anadolu maçını değerlendirdi. Kazandıkları için mutlu olduklarını belirten İsmet Taşdemir, “Maç kolay geçti ama normalde kolay değildi. Oyuncu grubumuzun özellikle taraftarımızın da desteğini de arkaya alarak çoğu şeyi hallettik. 2 gol atabildik ama daha fazla da olabilirdi” dedi. 

TARAFTARIMIZ MUHTEŞEM
Taraftar rekoru kırdıklarını belirten İsmet Taşdemir, “Maçta sevindirici taraf ilk defa bu sene seyirci rekoru kırmışız. Uzun süredir taraftarımız, takımımızı muhteşem şekilde destekliyor. Oyuncu grubumuzda bu desteğe karşılık vermeye çalışıyor. İnşallah biz de taraftarımızın istediği sezon başından beri hiç olamadığımız liderliği ele geçirebilirsek onları daha fazla mutlu edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mutlu Canata
Mutlu Canata - 1 ay Önce

Keciorengucu ne Kastamonuya, ne Bayrampasayanede Nigdeye benzer. Eger bu maclarda buldugumuz firsatlari amatorce harcarsak bu sezon sampiyon olamayiz, hele hele nigde macinda Bahattinin golunden hemen sonar savunmanin yapmis oldugu hatayi kecioren karsisinda benzer hatalari yaparsak, kecioren affetmiyecekdir. Onumuzdeki 90 dakika bu sezonun noktasi olacak. Samsunspor kaybederrse veya mac berabere biterse bizim icin sampiyonluk imkansiz olur. Samsunspor bu macdan mutlak galip gelmesi lazim ve geri kalan maclarida kazanmasi lazim, bizim kecioren galibiyetinden sonar oynuyacagimiz macralda beraber kalmaya bile luksumuz yok.
Kisacasi Samsunsporun isi Keciorenden daha zor bunun sorumlusuda takimin oynadigi daha dogrusu oynuyamadigi maclardir.

SIRADAKİ HABER