Hilas Otel

Çelik İnşaat

İsmail Uyanık: Nankörlük yapanlar yorganlarını ayrı sersin

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Samsunspor'u gerçekten sevenlerle aynı lisanı konuştuklarını belirterek, "Bu sevdayı ve heyecanı görüpte nankörlük yapmayan herkesin başımızın üstünde yeri var. Diğerleri yorganların ayrı sersinler. Hiç kimseye ihtiyacımız yok." dedi

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve Samsunspor eski Yöneticisi Aykut Çepni, Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun'u ziyaret etti.  

Takımın son durumu değerlendiren İsmail Uyanık, el birliği ile Samsunspor'u şampiyonluğa ulaştıracaklarını belirterek, "Bizim için zor bir lig. Ayak oyunları ve belden aşağı oyunları bilmiyoruz. Bunlara girmiyoruz ve girmeyeceğiz. Her maçımızı final gibi oynayıp kazanmak için çıkmalıyız. İşimiz kolay değil ama doğru şeyleri yaparak, sonuna kadar mücadele edeceğiz. İnşallah doğruları yaptığımız takdirde başarı da gelip bizi bulacak." dedi.

UYANIŞ VE DİRİLİŞ
Samsunspor'un 5-6 kolda mücadele ettiğini vurgulayan Başkan Uyanık, "Bir taraftan tesisleşme ve alt yapıların yeniden yapılanması, yeni saha peşinde koşma ve en önemlisi çok ciddi borçları ödüyoruz. Bir taraftan da iyi bir takım kurup ligde başarılı olmaya çalışıyoruz. Futbol seyircisi haklı olarak skora ve başarıya endeksli. Fakat biz bu 5-6 konuda başarılı olursak, Samsunspor'un uyanış ve dirilişini sağlamış olacağız. Samsunspor, inşallah bu sene ve gelecek yıllarda uzun vadeli hedefler yerine getirecek. Türkiye'deki ekonomik sıkıntılara rağmen samsunsporlu mutlu edecek performansları sergileyecektir. " şeklinde konuştu.

BAŞARILI OLMAK ZORUNDAYIZ
İsmail Uyanık, sezon başında koydukları şampiyonluk hedefini net bir şekilde tekrarlayarak, "Sene başında, '2. Lig'e düştük. Bakacağız, edeceğiz' diye iddaasız konuşabilirdik. Başarısız olursak da kimse eleştiremezdi. Benim başarısızlık gibi bir kaygım yok. Başarılı olmak zorundayım. Samsunspor bu lige yakışmıyor. Bu sular bizim bilmediğimiz sular. Centilmenlik ve ahlaki kuralları çerçevesinde bu ligden çıkmak için çaba sarf ediyoruz. Beceremezsek, becerememiş oluruz. Kimseye hesap verecek durumda değiliz." dedi.

NANKÖRLERLE İŞİMİZ YOK
Sürekli eleştiren kesime sert çıkan Başkan İsmail Uyanık, "Biz sadece Samsunspor gerçekten seven, Samsunspor yenildiği zaman çok üzülen ve galip geldiğinde hayatın tüm zorluklara rağmen 'Samsunspor iyi ki var' diye mutlu olan insanlar, bizimle aynı lisanda konuştuşan insanlar. Onlarla zaten bir sıkıntımız yok. Diğerlerini memnun etmek mümkün değil. Maç saatinden, kadrodan, oyuncudan, hocadan ve başkanın sakalından şikayetçiler. Onlarla bir işimiz yok. Bu sevdayı ve heyecanı görüpte nankörlük yapmayan herkesin başımızın üstünde yeri var. Bu frekansta olmayan, bu lisanı paylaşmayan diğerleri yorganların ayrı sersinler. Hiç kimseye ihtiyacımız yok." dedi.

Haber: Tugay BAŞSAN-Mustafa İNAN

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 09:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan 6255
Hasan 6255 - 2 ay Önce

Sayın Başkanımın ; Geçen dönemlerde sahaya çıkaracak 11 futbolcu bulamazken bugün tribünde oturan topçulara , bu adam tribüne çıkar mı? diye söyleniyoruz.
Geçen dönem parasını almadığı için ilk kaçan kendi çocuğumuz olurken. Bugün Samsunspor ismini duyan üst ligde oynayan oyuncu hiç düşünmeden geliyorsa bu İsmail Uyanık isminin başarısıdır. Sizi bilen biliyor, tanıyan tanıyor. Allah sizden razı olsun. Siz sahiplenmeseydiniz amatör kümeye giderdi maazAllah takımımız.

Nuri Demirarslan
Nuri Demirarslan - 2 ay Önce

Şu zor süreçte bile değerli başkanımıza,yönetim kurulumuza,teknik heyetimize nankörlük edenleri çok iyi biliyoruz.günü geldiğinde sizlerde göreceksiniz,bu takım işallah şampiyon olacak onlar üzülecek gerçek Samsunsporlular BAYRAM edecek.

Hasan 6255
Hasan 6255 - 2 ay Önce

Haydi hayırlısı inşAllah

Sübütay kökden
Sübütay kökden - 2 ay Önce

Samsun spor performansını begeni yorum bu sene şampiyonluk bekliyorum başarılar dilerim

Hasan polat
Hasan polat - 2 ay Önce

Bşk nim sonuna kadar haklısınız gönül ister 1 lige çıkmak olmassa kimseye hesap verme mecburiyetiniz yok ama yinede cikalim sizi ve yilport tebrik ediyorum taşın altına değil dağın altına girdiniz

Mürsel gün
Mürsel gün - 2 ay Önce

Teşekürler başkanım ağzına salık verdiğin cevaptan.dolayı

nazım pınar
nazım pınar - 2 ay Önce

bu takım herşeye rağmen şampiyon olacak.gerçek samsunsporlular size güveniyor.yalakaları takmayın

SIRADAKİ HABER