Coşkun Zeren'den önemli açıklamalar

Samsunspor Haber: Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Sıkıntılarımız problemlerimiz devam ediyor ama arkadaşlarımız, teknik ekip ve camia kulübüne zor günlerde sahip çıkıyor. Henüz zorlukları aşamadık ama aşma yönünde ciddi çalışmalar var" dedi

Coşkun Zeren'den önemli açıklamalar

Samsunspor Haber - Devre arası kamp çalışmalarını Nuri Asan Tesisleri'nde sürdüren Kırmızı Beyazlılar'da antrenmanı takip eden Sportif Direktör Coşkun Zeren, basın mensuplarına son süreçler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

'CİDDİ ÇALIŞMALAR VAR'
Valilikle yapılan toplantının ardından ödemelerin yapıldığını belirten Zeren, "3-5 gün içerisinde arkadaşlarımızın ödemeleri devam edecek. Rakam almamış arkadaşlarımız var, yabancı oyuncuların da olduğu listedeki isimler için ümit ediyorum ki kısa süre içerisinde ödemeleri yapılacaktır.  Samsun'da çalışmalarımıza devam ediyoruz. U-21 ile hazırlık maçı yapıyoruz. Tabiki sıkıntılarımız problemlerimiz var ama, arkadaşlarımız, teknik ekip ve camia kulübe bu zor günlerde sahip çıkıyor. Henüz zorlukları aşmış değiliz ama açma yönünde ciddi çalışmalar var" dedi. 

ZEREN: TRANSFERE İHTİYACIMIZ VAR
Transfer tahtasıyla ilgili konuşan Zeren, "Devreyi bitirdiğimizde hocamızla yaptığımız görüşmede en az dört oyuncuya ihtiyacımız vardı. Bununla ilgili de çalışmalar yapıp bazı isimleri de belirlemiştik. Bunları yapacakken, 5-6 oyuncumuzu da kaybettik. Transfere ihtiyacımız yüzde 100 var. İkinci yarı çok zorlu geçecek. Her takım ciddi takviyeler yaptı. Transfere ihtiyacımzı var ama öncelikle takımın mevcut sorunun çözülmesi lazım. Umarım transferi açarız ve gerekli transferleri yaparız" diye konuştu.

'HALİL TERCİHİNİ YAPTI'
Valilikte yapılan toplantıya Halil İbrahim Pekşen'in de katıldığını ve teklifi de kabul ettiğini söyleyen Zeren, "Ayrılan arkadaşlarımızın hepsine başarılar diliyorum. Hepsi burada kaldığı süre içerisinde maksimumlarını vermeye çalıştılar. Tabiki tercih yaptılar. Halil İbrahim'in durumu bunlardan farklı. Valimiz ile yaptığımız görüşmede Halil İbrahim de vardı. Gönül isterdi ki o sözü de o kardeşimiz tutsun burada kalsın. Ama o tercihini yaptı. Ona da başarılar diliyoruz. Dün sabah itibariyle ayrıldı. Teklifle ilgili bir sıkıntı yoktu. O da kabul etmişti ama sonradan demekki tercihde bulundu. Yolu açık olsun problem yok"  ifadelerini paylaştı.

'HOCAMIZLA PROBLEM YOK'
Transfer yapılmadığı takdirde İpekoğlu'nun geleceği hakkında konuşan Zeren, "Hocamızla bir problemimiz yok. O görevinin başında bizler de buradayız. Arkadaşlarımız bir nebze olsun nefes aldılar. Takım hep beraber buradayız. Şuan için hocamızın ayrılması söz konusu değil" dedi.

Haber: Ali BİROL

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner910

banner826