Hilas Otel

Çelik İnşaat

Çakır: Bize yakışanı yapıp 4 maçı kazanacağız

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, ligde işi çok zora soktuklarını belirterek, "Samsunspor'a yakışır şekilde 4 maçımızı kazanıp, rakiplerimizin hata yapmasını bekleyeceğiz" dedi

Çakır: Bize yakışanı yapıp 4 maçı kazanacağız

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta şampiyonluk ümitleri azalan Yılport Samsunspor'da Basın Sözcüsü Suat Çakır, ligin henüz bitmediğini vurgulayarak, tüm maçları kazanmak istediklerini söyledi. Sezonun genelinde şanssız puan kayıpları yaşadıklarını ifade eden Çakır, "Keçiörengücü ve Sarıyer karşılaşmalarını kazansaydık bugün başka şeyler konuşuyor olacaktık. Çok üzgünüz. Şampiyon olarak direkt bu ligden çıkmak istiyorduk. Artık işimiz zora girdi. Bize yakışan yapıp, 4 maçı da kazanacağız. Rakiplerimizin hata yapmasını bekleyeceğiz. Sezon başında play-offu hiç düşünmüyorduk. Eğer iş oraya kalırsa, 1'nci Lig biletini bu yoldan alırız." şeklinde konuştu.

Tugay BAŞSAN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan 55
Ercan 55 - 1 hafta Önce

Sayın suat abim iyi güzel konuşuyorsunuzda. Lig bitti siz hala 4 final maçımız var diyorsunuz. Hani ismet hoca 8 final maçımız var diyordu. Ne oldu abi. Suat abim bu ruhsuz ve bencil futbolcu gurubuyla bu iş biraz zor gibi görünüyor. Bizim isteğimiz tabiki samsun sporumuz şampiyon olsun. Ama abi lig 34 hafta siz hiç gördünüzmü SAMSUN SPORU liderlikte yönetim inanıyor taraftar inanıyor. Gel gelelim inanmayan futbolcu arkadaşlarımız var demekki. Çünkü onlar bu ligi seviyorlar. O futbolcu arkadaşlar bir üst ligi kaldıramaz abim. Sayın yüksel YILDIRIM beyi sayın ismail UYANIK abimiz daha fazla üzülmesinler abi be. Ben taraftar olarak onların ve sizin gibi abilerimizin üzülmesini istemem. Sizden tek isteğim anlı şanlı SAMSUN SPORUMUZA ruhlu karakterli futbolcular tranfer edin abi. Artık saç baş yolarak maç izlemek istemiyoruzya. Kalın sağlıcakla.

SIRADAKİ HABER