banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Başkan Uyanık'tan hakeme tepki

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, karşılaşmanın hakemi Ferhan Kestanlıoğlu'nun maçta saçma sapan kararlar verdiğini belirterek, "Hakem faulu verse golü yemeyeceğiz. Bu hakemle üçüncü maç üç maçtır verilmeyen goller, verilmeyen fauller yaşıyoruz" dedi

SAMSUNSPOR 10.03.2019, 19:03 10.03.2019, 19:07
Başkan Uyanık'tan hakeme tepki

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Kastamonuspor 1966'ya kaybettikleri maç sonrası karşılaşmanın hakemi Ferhan Kestanlıoğlu'na tepki gösterdi. Faul pozisyonu sonrası golü yediklerini hatırlayan Başkan Uyanık, "Hakem faulu verse golü yemeyeceğiz. Kaleciye faul var. Maçın zor olacağı belliydi. Yenilmeseydik iyiydi. Herkes kendi öz eleştisini yapar. Kadro, oyuncu, teknik direktör. Gereksiz bir puan kaybettik. İşi zora soktuk. Kalan maçların hepsini almamız gerekiyor. Biz sonuna kadar devam edeceğiz." diye konuştu.

ÜÇ MAÇTIR AYNI HATALAR
Bir maçla kaybedecekleri birşey olmadığını ifade eden Uyanık, "Hakem etki altında kalıyorsa o hakemin ayıbı. İkinci yarı zaten saçma sapan kararlar verdi. Bu hakemle üçüncü maç üç maçtır verilmeyen goller, verilmeyen fauller. Hakem iyi niyetli yönetmeye çalıştı ama önemli noktalarda sonucu belirleyen hatalar yaptı. Bunların hiçbiri mazeret değil. Derin kadromuzla çok çok daha farklı sonuçlar almalıyız. Kastamonuspor maçında yenildiğimiz zaman, hakem konuşacaksak yazıklar olsun bize." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)