Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Eroğlu, yedinci sırada aldığı takımı aynı kadroyla ikinci sıraya taşıdığına işaret etti.

"MEYVELERİNİ TOPLUYORUZ"

Gelişim, takım mühendisliği ve sistem adı verilen sistemin meyvelerini topladıklarını vurgulayan Eroğlu, birçok hücum analizinde zirveye çıktıklarını aktardı.

"YENİLMEZLİK SERİMİZ 9 MAÇ"

İlk yarıda çok sayıda sakatlık ve kart cezası nedeniyle kadro sıkıntıları yaşadıklarını ancak futbolcuların büyük özveriyle mücadele ettiğini anlatan Eroğlu, "Bir Brezilya atasözü, 'Yatan timsah çanta olur' der. Biz de gücümüze daha fazla çalışmayı katarak adım adım çıkışa geçtik. Yenilmezlik serimizi 9 maça çıkardık." ifadelerini kullandı.

Samsunspor'un penaltı kabusu! Samsunspor'un penaltı kabusu!

"SÜPER LİG'İ HİÇ KİMSE SAMSUNSPOR KADAR İSTEYEMEZ"

Süper Lig'i hiç kimsenin Samsunspor kadar isteyemeyeceğini belirten Eroğlu, şunları kaydetti:

"Başkanımız ve yönetim kurulumuz ile yaptığımız toplantıda, ikinci yarı kadromuzu belirledik. Çok isabetli, maliyeti fazla yüksek olmayan ancak oyun karakteriyle bize katkı sağlayacak isimleri alacağız. Tomane, bana göre bu dönemin en iyi transferi olacak. Ligin ikinci yarısında hücum aksiyonlarımızdaki liderliklerimize takım savunmasını da ekleyip Süper Lig'e yükseleceğiz."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.