Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa: "Hiçbir Şey Bitmedi" Yılport Samsunspor'un Teknik Direktörü Fuat Çapa, Manisa FK mağlubiyetinin ardından süreç ile ilgili yönetimle henüz bir araya gelmediklerini belirterek, "Her şey bitti diyerek, kenara çekilmek doğru değil. Daha fazla asılmamız gerekiyor" dedi.

BİRLİKTE KARAR VERİLİR

Kırmızı - Beyazlılar hafta sonu Manisa FK karşısında 2-0'lık skorla mağlup oldu. Takımın bundan sonra çizeceği yol haritası merak konusu olurken, teknik adam, açıklamalarda bulundu. Çapa, "Manisa FK maçından sonra, hem üzüntü hem hayal kırıklığı var. Bundan sonraki süreç ile ilgili yönetimle oturup, konuşmamız gerekiyor. Bir karar alınacaksa da bu birlikte alınmalı. Her şeyi süzgeçten geçirip, sağlıklı kararlar almak daha doğru olur" diye konuştu.

hoca.jpg

DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR

Ligin bitmesine 7 hafta kaldığını ve 'her şey bitti' diyerek, kenara çekilmenin doğru olmayacağının altını çizen Samsunspor Teknik Direktörü Çapa," Ligdeki sıralama değişiklik gösterebilir. Sonuçta önümüzde 7 karşılaşma var. Oda tam 21 puan demek. Şimdi 'her şey bitti' diyerek kenara çekilmek doğru değil. Hatta daha fazla asılmamız gerekiyor. İhtiyacımız olan puanları toplamak zorundayız" ifadelerini kullandı. Esra VURAL

Tribün Programı Kanal S Ekranlarında Sizlerle 20 Mayıs Cuma Tribün Programı Kanal S Ekranlarında Sizlerle 20 Mayıs Cuma

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.